Widok

Trek Gdynia ?

Co z Trekiem Gdynia ? zostało tylko 4 zawodników . nawet Przemek E. odszedł . czyżby jeden z lepszych klubów miał przestac istnieć ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolarstwo przestaje być modne... wraca natomiast moda na 42 cm w bicepsie, okładanie się po mordzie w klatce itp. ;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zawsze jeśli nie wiadomo o co chodzi to znaczy że chodzi o pieniądze. Mamy kryzys a kolarstwo to tanich sportów nie należy i tu może być przyczyna zniknięcia jakiegoś klubu.
Chociaż rower jest moim ulubionym środkiem transportu i interesuje się tą tematyką, ogólnie nie odniosłem wrażenia żeby kolarstwo kiedykolwiek było specjalnie modne.
Korzystanie z roweru z pewnością jest jednak modniejsze od sportów walki. Nie wiem jak wygląda frekwencja na siłowniach ale w sekcjach sportów walki nie ma tłoku. Powiedziałbym że sporty walki są popularne przed telewizorem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Owszem, była redukcja etatów, ale planujemy za to pozyskać kilku innych zawodników, jak tylko dopniemy nasze sprawy finansowe. Czekają nas spore zmiany, ale jestem pewien, że na lepsze. W 2012 znowu powalczymy w klasyfikacji drużynowej któregoś z ogólnopolskich cyklów maratonów i na pewno klub nie podda się kryzysowi. Ebert musi poświęcić się promowaniu swoich sponsorów, swojej okolicy i startować wg indywidualnego planu. My trzymamy kciuki za niego, on za nas i wszyscy będziemy jeździć na Trekach.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam jeszcze, że nie umarliśmy, budujemy nową siłę, wdrażamy kilka ciekawych projektów, budujemy dla was trasy, testujemy dla was sprzęty, wszystko uwieczniamy kamerką, w odpowiednim czasie będziemy udostępniać materiały.
Tym razem stawiamy na jakość a nie ilość, ale co z tego będzie sami nie wiemy :)
W tym czasie zapraszamy na naszą stronę oraz profil na facebooku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
"budujemy nową siłę"... a nie mówiłem! 42cm w bichu jak nic będą mieć chłopaki do lata! :)

Oczywiście ta, jak i poprzednia wypowiedź ma charakter humorystyczny! Pozdro!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trek Gdynia zaszedł na sam szczyt amatorskiego MTB, 3. miejsce w generalce Powerade MTB Marthon (2008), 3. miejsce w generalce Skandii (2009, 2010) i to tylko z lokalnymi zawodnikami w składzie. Dzięki temu klubowi kilku trójmiejskich kolarzy mogło się rozwinąć, bo w tamtym okresie był to jedyny taki team u nas. Klub przeszedł reorganizację, nastąpiła zmiana warty i myślę, że świeża krew w tym klubie rozpędzi ponownie tą maszynę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie to została czwórka najbardziej aktywnych zawodników. Przemek E. to indywidualność, był trochę obok skupiony na promowaniu swojej okolicy i swoich indywidualnych sponsorów, teraz widać jeszcze bardziej chce się skupić na sobie. Zupełnie nie rozumiem skąd te dziwne wnioski o rozpadzie T.G.
Pomimo sporej grupy mocnych zawodników z trójmiasta Trek jako jedyny wywalczył tak wysokie miejsca w teamowych generalkach i wg. mnie jest jedynym klubem z okolicy rozpoznawalnym na ogólnopolskiej arenie (choć w mijającym sezonie pewnie trochę mniej). Fajnie by było gdyby ktoś by te wyniki powtórzył, na razie chyba jesteście jedynymi, którzy mogli by to zrobić więc chłopaki z TG trzymam za Was kciuki !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jeszcze po-organizujcie cykliczne zawody - tego nam potrzeba !! a właśnie - podobno w niedziele Trek coś organizuje w Gdyni - prawda to ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trek organizuje cykliczne zawody. Prawie zawsze o tym informuje na tym forum. Co jeszcze mają robić?? Przystawić komuś pistolet do głowy, żeby go zmusić do przyjazdu na wyścig??

Każdy tylko - zorganizujcie i zorganizujcie. Oni ORGANIZUJĄ. Wystarczy przyjechać i stanąć na starcie. Każdy jest chętny do startu, jak siedzi przed klawiaturą, mniej chętnych na samej linii startu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
na którym forum?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
heheheehheehheeheheheheheheheheehehhehehehehehehehehehhe....
ale niech bedzie:

info jest na T Y M forum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Serio?

Słyszałem, że w zeszłym tygodniu coś było. Czy mógłbyś mi podać linka do odpowiedniego wątku? Ostatnie info o 'Trekowym' wyścigu jest z 31 lpica.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio w każdą niedzielę robimy trening z krótkim, półgodzinnym wyścigiem na małej pętelce w trakcie. Nie ogłaszaliśmy tego oficjalnie, bo to nie pora na oznaczanie trasy i spisywanie wyników. Najważniejsze to trochę powariować przy niedzieli. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na maila podanego na http://www.trek.gd.pl lub na profilu teamu na facebooku i będziemy na bieżąco informować co i gdzie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziękuję za konkretną informację :)

pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ogłaszajcie na profilu !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Organizuje ale nie zawsze ogłasza, to forum może być tablicą ogłoszeniową, wiedza jak organizować znają trasy - chyba wszystkim to pasuje, im głośniej o zawodach tym lepiej , więcej się pojawi na starcie, sporadycznie tu się pojawia info fakt, ale często nie ma informacji... .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Niedziele wyścig organizuje Trek Gdynia, zapraszamy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli tak jak my uważacie, że kolarstwo trenować trzeba głównie na rowerach, a odrobina błota na twarzy jest niczym przy i tak rewelacyjnej pogodzie to zapraszamy wszystkich na kolejny trening z mini wyścigiem. Odbędzie się on wyjątkowo w najbliższy czwartek 29.12 o godzinie 11 na boisku na Witominie przy starcie dawnych Bike Tourów. Zapraszamy! Jeździmy! Jeździmy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ttt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry