Widok

Treningi szosowców

Rowery Temat dostępny też na forum:
Witam,
slyszalem, ze gdzies w Gdansku-Osowa spotykaja sie regularnie w weekedny szosowcy na wspoln jazde.
Jestem poczatkujacy na szosie i chcialbym sie dolaczyc. Czy ktos wie wiecej na temat tych spoktac: jakie tempo, jaka atmosfera, czy "nowe twarze" sa mile widziane???
pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbiórka koło ronda o 11. Nietstey nie wiem jak to rondo się dokładnie nazywa :) Tempo często dość mocne, proponuję raz pojechać i zobaczyć czy pasuje, jak nie to trzeba potrenować więcej samemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rondo za wiaduktem na osowej kolo castoramy, kazdy mile widziany a tempo rozne zalezy od dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak! Czemu dzisiaj tak daleko jechaliście! :)
Pozdro - Fabian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takie małe [OT]

ehhh, gdybym miał szosówkę... a tak off topic: ile kasy potrzebuję na używany rower szosowy. Chodzi o to aby jeździł, nie musi super wyglądać, ani być bardzo lekki, chodzi o to aby można było na nim zrobić trening szosowy.

P.S. Przepraszam za .

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry rower szosowy dla AMATORA kupisz od 1700zł wzwyż np. Giant OCR za 1999zł na osprzęcie Shimano SORA tyle że Giant ma ramy małych rozmiarów chyba że na zamówienie ale widziałem tylko na ich stronie z tych większych 55,5 i 58, Merida ma większe do 63 cm chyba.
Czy dbig mile widziany na treningu szosowców jak każdy:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dbig ja czekam z utesknieniem az Ciebie spotkam hehe
giant ma takie rozmiary bo to sa ramy slopinogwe hehehehe oj dbig dbig :)
zywy polukaj na allegro mysle ze w granicach 1000+ cos juz znajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile wiem ramy slopingowe są do 58 cm a dla człowieka o wzroście 190cm jaką rame slopingową byś polecał?
Hehe przyjechałbym na zjazd ale już widze że stałbym się jeszcze nie dajby jakimś pośmiewiskiem za twoją sprawą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może umówmy się raz w wiekszej grupie w Osowej. Będzie ciekawie. Tempo ciężko określić, ale zawsze mozna posiedzieć na kole u kogoś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dbig - orbea, scott, ridley, lapierre - modele masz rozne w zaleznosci od portfela. hehe nie boj sie o posmiewisko, po prostu chcialbym zobaczyc typka ktory daje najlepsze posty na forum :)
Marko jesli sie zbiore rano to jade na osowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Carlos w polskich warunkach najszybciej chyba dostaniesz scotta, orbea tez jest i ma nawet przyzwoite ceny. z ridleyem kulawo, a lapierra ma tylko poreba i pewnie trzeba dlugo czekac a namacalnie niczego nie obejrzysz. heh i ja bym chcial poznac naczelnego "postowca" :) Marko ja tez prawdopodobnie zjade na osowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyzak to napisz konkretnie czy jedziesz na Osowe i czy startujesz z ronda koło obwodnicy ( i o której ewentualnie) bo powiem szczerze że mam zamiar uderzyc tam jutro. Chyba, że jedziesz tam sam. A może jeszcze ktos sie dołączy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):

> zywy polukaj na allegro mysle ze w granicach 1000+ cos juz
> znajdziesz

Czyli generalnie jak mało kasy to na allegro lepiej polookać, a może lepiej złożyć coś samemu na jakiejś taniej ramie(np. accencie?). Co o tym sądzicie? Może taniej wyjdzie jak kupię jakąś tanią ramę szosową i pokupuję osprzęt na allegro i sam złożę, co Wy na to?

P.S. Thx za odpowiedzi:)

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zywy metod jest wiele, trzeba kupic tanio i dobrze :) swoja droga prawdopodobnie bede mial niebawe troche sprzetu szosowego swojego do sprzedania za dobra kase :) dam znac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nbnbbnb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w nr 7/2005 Magazynu Rowerowego jest test szosówek w przedziale cenowym 2000-3000zł. Ale na allegro czasem chodzą taniej z wyprzedaży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co znaczy najlepsze posty, czy ja tutaj jestem gorszy albo lepszy od któregoś z was z innej gliny ulepiony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, czyli standard, rondo punkt 10 i lecimy na osowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dbig wpadaj na osowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, o 10. dbig przyjedź na Osowe też to moze wreszcie sie poznamy a nie tylko na forum. No i wogóle kto może to niech nie pęka tylko przyjeżdża. A nie przewracać się w betach do południa. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obawiam się że jak zwykle ktoś się ze mnie będzie ironicznie śmiał, a w ogóle zawsze jeżdżę sam chyba nie umiem komuś dotrzymać koła może tak wygodniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw musisz spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję , że pogoda dopisze i będzie sucho. Prognoza optymistyczna.
http://pogoda.onet.pl/0,188,miasto.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe o pogodzie tak też ostatnio myśle niestety to północ a nie południe żyjemy w Polsce a nie we Włoszech.
Akurat dzisiaj się wkurzyłem bo chciałem sobie jechać do dziadków rowerem byłby ładny kawałek ok. 130km wioska niedaleko Czerska Świeckiego ok. 17-20km od Świecia n/Wisłą:)
Z rana gdy wstałem niezbyt optymistycznie się nastawiłem pokropiło ale właściwie cały dzień to nie padało tylko chwilami kropiło gdyby człowiek to wiedział:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpadnij do mnie do serwisu, jeszcze nie byłeś!
Pozdrawiam - Fabian

ROWERY SERWIS
SPRZEDAŻ AKCESORIA
ul. Gałczyńskiego 2 (za Rojal Marketem, naprzeciw parkingu strzeżonego) Karwiny II
tel: 0503 391 675
Pn-Pt 11:00 - 18:00
Sob 10:00 - 15:00
e-mail: fabian-serwis@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do treningu z grupa z Osowy to polecam , naprawde super trening. Ja odpadłem , ale za tydzień nie odpuszczę i jadę tam znowu. Całkiem inaczej jedzie sie w takiej grupie, szkoda tylko że sprzet nie taki jak trzeba. Powyżej 50 km/h opór wiatru jest tak dokuczliwy , że wychodza od razu wszystkie mankamenty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przejechać się do Krynicy Morskiej albo Elbląga "siódemką" tam nie raz można napotkać na opór wiatru chociaz dzisiaj był on nieznaczny, Żuławy i Mierzeja teren płaski ale potrafi wiać o tak:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jakis zakres wiekowy jezeli chodzi o to wspolne jezdzanie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Jasiu ma 62 lata i z********a caly trening razem z reszta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak jedziesz w sobotę? albo w niedzielę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
weekend odpada bo w niedz jest wyscig w bytowie mtb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK JAKBYS JECHAŁ ZA TYDZIEŃ TO DAJ ZNAĆ NA FORUM. TRZYMAM KCIUKI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

do góry