Widok

Trojanki

Trojanki Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Trojanki.
Trojanki
Eurypides

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do TROJANEK Eurypidesa w reżyserii Jana Klaty. Planowana premiera: 8 września na Dużej Scenie.

Reżyseria: Jan Klata
Współpraca dramaturgiczna: Olga Śmiechowicz
Scenografia i kostiumy: Mirek Kaczmarek
Muzyka: Michał Nihil Kuźniak
Ruch sceniczny: Maćko Prusak
Asystent reżysera: Marcin Starosta

W spektaklu występują:
Magdalena Boć, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bilety

No tak, ale biletów kupić nie da rady
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie idź będzie golizna, wulgarności i obrażanie uczuć... jak zwykle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie chcesz, nie oglądaj. Moich uczuć spektakl nie obraża.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pixel Perfect

Bo lewak nie ma żadnych uczuć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

I bardzo............

I badzo dobrze. To znaczy, że T.W. spełnia swoje zadania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teatr Wybrzeże i Jan klata

Teatr Wybrzeże i Jan klata? Taki fajny teatr - super aktorzy będą grali u tego nawiedzonego KODziarza? Szkoda. Jak znam życie skończy się mega skandalem (zamierzonym)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21

A nie. Wierzę w Klatę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo mi się podobało wspaniałą rolą Doroty Kolak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masakra

Naprawdę szkoda tak wspaniałych aktorów. Czy Gdańsk zasługuje na tak zdemoralizowanych
reżyserów ? j
Jak wpoić piękno młodym ludziom ? Sami sfrustrowani. I to są wartości przyszłości ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Hałas

Jestem wdzięczna za przybliżenie mi klasyki dramatu. Podobało mi się prawie wszystko: aktorstwo, kostiumy, scenografia, choreografia, kompozycja rozstawienia aktorów na scenie. Nie mogę zrozumieć tylko jednego: dlaczego dźwięk jest tak głośny? Te przestery, brzdęki powodowały, że przestawałam skupiać się na dramacie, a zaczynałam obserwować własny organizm: czy wytrwam do końca. Czy pan Klata ma problem ze słuchem? Czy ktoś mu może uświadomić, że napakowana ludźmi widownia nie absorbuje tyle dźwięku, ile w jego obliczeniach. Spokojnie dźwięk gitary Kasandry można obniżyć o 50dB.
Ten sam problem dotyczył Miarki za miarkę. W Weselu było ok, bo zespół Furia wiedział jak głośno może grać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocham teatr

Sztuka piękna i mądra, nagłośnienie jak w kinie. Za głośno! My słyszymy szepty aktorów, po co te mikrofony, głośniki. My nie jesteśmy głusi a teatr to nie koncert rockowy. Przestałam chodzić na koncerty i do kina ponieważ jest tam za głośno. Teraz odbieracie mi teatr. Szkoda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem w teatrze szekspirowskim

Rozumiałem tylko to co mówiła Pani Dorota Kolak. Nagłośnienie dmo,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trojanki 28.03.2023 g. 19:00

Tego dnia tj. 28 marca 2023. realizowałem prezent urodzinowy od dzieci na Spektaklu o 19:00 Aktorzy pokazali swój profesjonalizm i kunszt dostosowania się do epoki 10 letniej wojny Trojańskiej. Ale od początku atakował nas Widzów ogłuszający huk jęczącej 1 struny gitarowej podczas 2 części, kompletnie nie dostosowany natężeniem do cichego skupionego Widza Spektaklu w Teatrze!? W pierwszym momencie miałem wrażenie, że pomyliłem sale bo natężenie dźwięku miało poziom jak na koncercie rocka gdzie śpiewa i bawi się 50 000 ludzi. Reżyser dźwięku to się nie wysilił aby dobrać dźwięki i odgłosy do zdarzeń wojennych z przed ok. 3300 lat temu. Wymyślił jęczącą strunę a obsługa dźwięku na początku spektaklu poszła na Miasto lub w Polskę.
P.S. Kto projektował te ciasne fotele bez przesunięcia rzędów w Teatrze Szekspirowskim?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Dźwiękoczytajki. Mościak odkrywa świat (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dźwiękoczytajki. Mościak odkrywa świat . "Dźwiękoczytajki. Mościak odkrywa...

Eduś i Polka na tropie muzyki (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Eduś i Polka na tropie muzyki . EDUŚ I POLKA NA TROPIE MUZYKI "Eduś i...

Kim jest pan Schmitt? (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kim jest pan Schmitt? . "KIM JEST PAN SCHMITT?" na podstawie sztuki...

do góry