Widok

Trójkąty - gdzie poznać osobę

Wiecie może gdzie można poznać kobietę do trójkąta 2k+1m? Liczę się z hejtem, ale uważam, że życie jest zbyt krótkie na kiepski seks. Ewentualnie czy w Trójmieście są jakieś kluby gdzie można poznać takie osoby.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też mnie to właśnie ciekawi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a zbiornik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zbiorniku poznanie kogoś realnego graniczy z cudem a kobietę już wogole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyznam szczerze, że na zbiorniku nie szukałam. Próbowałam na dwóch innych portalach, ale zero odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.youtube.com/watch?v=V5k5KbUk2vo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na portalach randkowych najczęściej szuka się takiej osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wiem, ale znam w zasadzie tylko dwa i na nich nie ma nikogo realnego, nikogo kto by w ogóle odpisał, nikogo kto nie chce za to pieniędzy, bo nie zamierzam za to płacić. Aż tak zdesperowana nie jestem, ale mam taką fantazję i chciałam zobaczyć jak to jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My para też szukamy kobiety i tracimy nadzieję że to możliwe . Jesteśmy skłonni nawet coś zapłacić ale kobiecie która spędzi z nami czas nie patrząc na zegarek i nie będzie to tylko dla pieniędzy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

z kim na kawę (22 odpowiedzi)

Hej, Tak się zastanawiam, czy jeśli ktoś z racji biegu życia nie ma już znajomych z czasów...

czemu faceci zdradzaja? (126 odpowiedzi)

no własnie czemu?co wam jest brak w kobietach swoich partnerkach?jak mozna z taka premedytacja...

Feromony na pierwszej randce (49 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

do góry