Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia wątek zamknięty Masaż masażem... Szału nie było. Amatorszczyzna. Gorących kamieni nie było,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2019

Bylo super wątek zamknięty Bylo na prawde milo, fajnie sie czasami tak zrelaksowac. Wyszlam pachnaca...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Masage wątek zamknięty Polecam, wszystko zgodne z oferta, miła obsługa, salon czysty oraz zadbany....
~daga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Najlepszy salon w trójmieście wątek zamknięty Perfekcyjne usługi w bardzo dobrej cenie. Miła obsługa, czuć za co sie płaci....
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam, wszystko zgodne z oferta, miła obsługa, salon czysty oraz zadbany....
~magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Polecam:) wątek zamknięty Brawa dla p.Agnieszki. Emanuje od niej pozytywna energia i spokój, a co...
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Masaż u Pani Natalii wątek zamknięty Polecam ten salon. Ciekawy wystrój, miła obsługa, przystępne ceny i świetna...
~Emilia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Polecam :) wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z moim chłopakiem z usług Tropical Massage i jestem...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Stanowczo polecam wątek zamknięty Salon odwiedziłam kilkakrotnie i stanowczo mogę polecic innym tą formę...
~Asik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Pakiet relaksacyjny dla dwóch wątek zamknięty Wybrałam się z mężem na pakiet relaksacyjny, obejmujący masaż gorącymi...
~Asia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2013

srednio wątek zamknięty to jest srednie miejsce z kiepskim dojazdem. Maja slaba lokalizacje, stad...
~ABW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Salon na 6! wątek zamknięty Witam! Z czystym sumieniem mogę wystawić pozytywną opinię, Wraz z dziewczyną...
~Damian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2013

Asia - opinia wątek zamknięty Odwiedzilam juz wiele salonow masazu, moge wiec, wydaje mi sie, miarodajnie...
~Asia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry