Widok

Tropikalna Wyspa ....!

Po pierwsze szatnia: zapłaciłam 4 zł zamiast 2 za to że w kurtce była czapka szalik i rękawiczki, ponieważ rękawy były "wypchane". Po wyjściu z klubu nie wpuszczono nas ponownie mimo wcześniejszego zapłacenia drogiego wstępu (przynajmniej jak na cenę poza sezonem- w piątek kobiety 10 zł, mężczyźni 20 zł) i posiadania specjalnych opasek na rękę (które niby miały to umożliwić), impreza wg .... bramkarzy zbliżała się ku końcowi i powiedzieli że już tylko wypuszczają, a nie wpuszczają. Tak bardzo chciałyśmy się jeszcze pobawić! Gdzie te imprezy do rana??? Sopot chodzi na psy! Pierwszy i ostatni raz w Tropikalnej Wyspie!
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie jest własciciel

odwiedzałem juz wiele klubow ale to co zobaczyłem w tropikalnej to czysta masakra.Po pierwsze chciałbym zwrocic sie do własciciela lokalu aby przypilnował barmanow to co oni robia to czysta samowolka za kazdym razem jak kupuje drinki to maja one inna cene w zaleznosci od tego kto je robi po drugie ich zachowanie pozostawia wiele do zyczenia I jeszcze jedno moze trzeba zrobic im szkolenie aby w koncu nabijali cos na kase chyba ze w ten sposob sobie dorabiaja.ogolnie kicha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry