Widok

Trzeba ruszyć ta przychodnie

Dzwoniąc dzisiaj o 8 rano do przychodni mówią mi ze nie ma miejsca a moje 6 miesięczne dziecko jest chore . Ja sie pytam jak to miejsc nie ma???? Maz stwierdził ze pojedziemy na przychodnie i bedziemy czekac a tu sie okazało ze przychodnia pusta ... pielęgniarki przy kawce siedzą z panią doktor za okienkiem . Czy to jest normalne???? Trzeba cos z tym wkoncu zrobic bo pewnie nie ja pierwsza zostałam oszukana na brak miejsc w przychodni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od razu do nfz bym zadzwonil.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według przychodni w Kielnie powinnaś przewidzieć około tygodnia wcześniej że dziecko Ci zachowuje i zarejestrować internetowo. To co się tam dzieje to jakiś żart, nie ma miejsc proszę dzwonić do Szemuda to standard
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

to że tak jest to nie znaczy że jest zgodne z prawem, tym bardzie że przychodnie sa puste. Oni myślą że to zostanie bezkarnie tylko nie wiedzą że ludzie na forum mogą się dzielić tym doświadczeniem i się zbuntować i zgłosić to do NFZ
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda.Tak dzieje się już od dłuższego czasu.A wszystkim trzęsie mąż pani Pietkun. W sierpniu gdy był na urlopie przychodnia przyjmowała normalnie.Wrócił i znowu to samo.Nie wiem o co w tym chodzi?Może czeka aż okaże się,że przychodnia nie przynosi zysków i wtedy za grosze przejmie. Będziemy mieli prywatny Pietkun-med.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezeli tak jest to trzeba to zglosic do prokuratury albo nfz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cała służba zdrowia powinna być sprywatyzowana, zlikwidować NFZ. Wówczas jak zadzwonisz to będzie miła rozmowa i usłyszysz "tak proszę pana", "oczywiście zapraszamy" "całuje raczki" "do zobaczenia" itp przecież tak jest jak dzwoni się do prywatnych przychodzi gdzie wiedza kto płaci pieniądze na ich pensje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak,tylko czy każdego stać na prywatne leczenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A masz darmowe leczenie ? Płacisz składkę na fundusz zdrowia a tak będziesz ja płacić do ubezpieczyciela, wiem bo korzystam z takiej opcji i za 240 zł miesięcznie za cała rodzine korzystam bez limitów z wszystkich prywatnych przychodni. Niestety drugie tyle płace na takich nierobów jak ci z przychodni z Kielna finansowanych przez NFZ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście że to racja.Jednak z przychodni korzystają w dużej mierze emeryci.Dla nich to już kołomyja.Przychodnia jest i powinna pracować tak jak inne w naszej gminie. Dlatego tak jak w tytule wątku "trzeba ją ruszyć"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

coraz wiecej sie slyszy ze maz pani Pietkun to jakis od widel oderwany buc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno jest lekarzem i stracił prawo do wykonywania zawodu. Zasłyszane na wsi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś zgłaszał już do NFZ to co dzieje się w przychodni? Dzwoniłam dzisiaj od godziny 8 163razy o 8.40 nie było miejsc. Co z tym zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na telefon ,nigdy nie ma miejsc.Trzeba osobiście się pofatygować.
Zresztą ja już nie korzystam z tej przychodni, bo to bez sensu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pofatygowałam się osobiście, wracając z przychodni w Szemudzie tylko po to zeby ich zje***. W Szemudzie miejsce zawsze jest i to jeszcze godzinę można sobie wybrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jest problem to zgłoście do nfz skargę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również stwierdzam że coś tam nie gra dzwoniąc od samego rana to jak już się o 8:13 połączyłam usłyszałam brak miejsc. Rejestracja internetowa bo 3 razach nie przybycia na wizytę jest zablokowana a nigdzie nie ma żadnej wzmianki o blokadach poprostu odebrał ten pan i powiedział że będzie blokada nie można odwołać telefonicznie wizyty więc jak się do nich rejestrować bo ani na zaś nie można się umowic. Ponadto ten pan bardzo nie miłym tonem rozmawia. Trochę szkoda bo lekarzy mają dobrych i jedna osoba tak psuje opinie o tym ośrodku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W administracji w Szemudzie odblokują rejestrację internetową, jeśli będą miały Panie dobry dzień :) ja odwołuje wizyty telefonicznie i nie mam z tym problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

do góry