Kiedy zaczynałam się uczyć jeździć popełniłam, jak pewnie wielu ludzi, bardzo poważny błąd wybierając szkołę która jest blisko a cena za kurs jest niska. Zaowocowało to niezdanymi 3 egzaminami i ogromnym stresem. Wtedy właśnie postanowiłam zmienić szkołę jazdy i z ogłoszenia trafiłam na Babską Akademię. To było najlepsze co mi się mogło przytrafić!! Marta solidnie mnie podszkoliła, to co wcześniej wydawało mi się trudne stało się banalne. Już kilka godzin jazdy dodatkowej pod okiem bardzo dobrze uczącej instruktorki sprawiły, że poczułam się pewniej i potrafiłam o wiele więcej. Przejeździłam z nią naprawdę kluczowe miejsca, dzięki czemu wiedziałam jak dobrze jeździć. A od dziś mogę się też cieszyć pozytywnym wynikiem egzaminu :)
Babską Akademię Jazdy polecam wszystkim, którzy chcą solidnie, spokojnie oraz w miłej atmosferze nauczyć się jeździć i czuć się dobrze przygotowanym do egzaminu na prawko. Instruktorki są naprawdę genialne!! Gwarantuje z własnego doświadczenia, że to naprawdę świetna szkoła jazdy i z czystym sumieniem POLECAM. Tu naprawdę zdany egzamin na prawo jazdy jest osiągalny w szybkim czasie.