Widok

Turnus od 28.01.20 Alma

Kto wybiera się w tym terminie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mam skierowanie z ZUS na 28.01 w jakich godzinach trzeba przyjechać, co z sobą zabrać ? Jestem z centralnej Polski, może też ktoś jedzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,tez mam skierowanie z ZUS na 28.01,również jadę z centrum,jadę pierwszy raz wiec mam te same pytania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Artur mysle ze zabierasz ze soba to wszystko co uwazasz ze jest ci potrzebne przez 3 tygodnie :) na pewno sporo rzeczy sportowych, bo na zabiegi nikt w garniturze nie biega. Nie wiem czy tam sa jakies wodne zabiegi i moze kostium kapielowy byc potrzebny - dzis bede dzwonic to zapytam. Z tego co juz tu sie doczytalam to raczej tam jest malo rozrywek, nie ma wieczorkow imprezowych, wiec ciuchow wyjsciowych za duzo osobiscie brac nie planuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Kasy dużo weż, Trójmiasto na wyciągnięcie ręki. Jest co zwiedzać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć jadę też na turnus 27.01.2020
Interesuje mnie parking słyszałam że 7 zł za dzień myślę że to dla kuracjuszy no dla mnie to dużo tak uważam chyba trochę za drogo 3 zl było by ok Co wy o tym myślicie pozdrawiam Grażyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grazynko nie przypuszczam zeby ta cena byla negocjowalna :( jest wyraznie na stronie Almy napisane ze na turnus 24 dni oplata za parking jest cos kolo 160 zl ( nie pamietam dokladnie) i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

168 dokładnie. Można zaparkować po drugiej stronie ulicy pod cmentarzem, o ile będzie wolne miejsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję się nie doczytalam To mój pierwszy raz -wyjazd do sanatorium myślę że będzie fajnie Pozdrawiam Grazyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry