Widok

Turnus od 28 października

Witam. Wybieram się z Olsztyna , właśnie dostałem skierowanie. Liczę bardzo, że poznam fajnych ludzi no i że basen wiecznej budowy w końcu się zbuduje Uwielbiam i zalecam pływanie na nasze kręgosłupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,też mam termin do Almy 28.10.Jade z Warszawy.Po przeczytaniu opinii trochę mam mieszane uczucia co do tego miejsca...Acz kolwiek pozytywne nastawienie i dobre towarzystwo wynagrodzi wszystko
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to miło będzie poznać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również wybieram się w tym terminie do Almy z Olsztynka. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na basen nie masz co liczyć w Almie, chyba że wyjazdy do Gdańska dwa razy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0