Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
REWELACJA, SUPER, GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Byłam parę razy jedzenie bardzo smaczne i oryginalne.Miiła obsługa, wystrój...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Rewelacja wątek zamknięty Chłopcy się postarali, męczyłem długo i mam swoje wymarzone wczasy
~Jurek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Super mniła obsługa w biurze podróży wątek zamknięty Jeszcze tak miłej obsługi (i cierpliwej) nie spotkałem. Ostatnio siedziałem w...
~Krzysztof Pszczółka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Godne polecenia wątek zamknięty Spałem kilka razy w tych mieszkankach i jestem zadowolony. Gustownie, czysto,...
~Jasiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

z dziećmi STOP wątek zamknięty Witam, dzisiaj byłam w restauracji w Dworze Oliwskim z małym dzieckiem (dwa...
~Barbara
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2009

naprawdę polecam wątek zamknięty spędziłam w Rejsie weekend nad samym morzem i przyznam, że zarówno hotel jak...
~magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Właśnie zaczynamy przygodę z koniem w tej stajni, świetne miejsce z ciepłą...
~K&P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Godny polecenia wątek zamknięty Spałem w tym obiekcie kilka razy niskie ceny przyzwoicie w środku.
~rysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Polecam - SUPER BIURO! wątek zamknięty Często korzystam z usług tego biura, kupuje bilety lotnicze, autokarowe,...
~Stały Klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Bardzo ciekawe wątek zamknięty Szczególnie podobały mi się instrumenty muzyczne zrobione z bursztynu. Gitara...
~Aldra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

O Hotelu słów kilka wątek zamknięty Villa bardzo ciekawa, widać już od samego wejścia, że o podwyższonym...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

smacznie ale... wątek zamknięty ...nic nie zmieni tego, że jest to restauracja hotelowa (z wejściem przez...
~KJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

ostatkowy bal wątek zamknięty po raz 7-my bylam gosciem osrodka.Z roku na rok jest coraz ladniej.Obsluga...
~Irena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2011

narty- Włochy-Val di Sole wątek zamknięty Oferta została skrojona na miarę,było rewelacyjnie,jesteśmy bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

to chyba najtańszy mój nocleg w niezłych warunkach wątek zamknięty hostel w centrum, skromne wyposażenie, ale wszystko co trzeba jest, wszystko...
~henia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Egipt wątek zamknięty Byliśmy z tego Biura w Egipcie w Hotelu Sunrise Island View- cały wyjazd był...
~Andrzej Doczik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Byliśmy w tym hotelu wraz z przyjaciółmi na balu :śledzikowym" co do...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Hotel w którym czas się zatrzymał wątek zamknięty Wspaniale spędzony czas, naprawdę! Odpoczęliśmy jak nigdy. Choć raz mogliśmy...
~Aneta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

bbbrudnooo wątek zamknięty jest strasznie brudna woda i bardzo tłoczno
~ALA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 marca 2011

Polecam!!! lepiej od HOTELI wątek zamknięty Gorąco polecam,spędziłem tam dwie doby,myślałem wraz z żoną że za taką cenę...
~Przejezdny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
6445

postów

5407

wątków

do góry