Odpowiadasz na:

Fantastyczny spektakl!!

Byłam wczoraj na premierze z 3,5-letnim siostrzeńcem i jesteśmy oboje zachwyceni spektaklem. Wspaniali aktorzy, oddani, wiarygodni, zabawni, uśmiechnięci i przesympatyczni. Wciągali dzieci do... rozwiń

Byłam wczoraj na premierze z 3,5-letnim siostrzeńcem i jesteśmy oboje zachwyceni spektaklem. Wspaniali aktorzy, oddani, wiarygodni, zabawni, uśmiechnięci i przesympatyczni. Wciągali dzieci do wspólnych zabaw i śpiewów. Kolorowa i pomysłowa dekoracja, pięknie przygotowane wiersze dla najmłodszych. Kapitalny spektakl, polecam wszystkim Milusińskim, zabierzcie dzieciaki koniecznie!
W odpowiedzi na zapytanie - jeżeli chodzi o wiek, to tak jak napisałam, dla 3,5-letniego dziecka to jak najbardziej odpowiednie wydarzenie.

zobacz wątek
11 lat temu
~gość

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry