Widok

Tylko Versus Gdynia

POLECAM!!! Rzetelna i profesjonalna Firma. Bezproblemowa sprzedaż. Przemiła obsługa! Świetny kontakt przed zakupem jak i już po zakupie auta. Panowie odpowiadają na każde pytanie. Sprowadzają samochody na życzenie klienta z wymarzonym wyposażeniem, wyglądem, kolorem itp. Auta są w 100% bezwypadkowe i z prawdziwym przebiegiem. Cena adekwatna do stanu technicznego, przebiegu i wyglądu auta. Mieszkam daleko, ale nie żałują, że wybrałam VERSUS. Auto jest doskonałe, po zakupie bez problemu przejechało całą ponad 200 km trasę, na chwile obecna muszę tylko tankować, auto jest bez zarzutu - jeździć i tylko się nim cieszyć. Polecam każdemu tę firmę, kto zamierza kupić auto i chce by cały proces przebiegł sprawnie, profesjonalnie i przyjemnie, a auto było w 100% takie jak sobie wymarzył.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za zaufanie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcale nikt nie widzi, że opinia i odpowiedź napisana jest z tego samego nr IP :-) Nie róbcie ludzi w konia !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram ...Byłem ich klientem,bądźcie czujni ,przed zakupem samochodu sprawdzajcie stan techniczny w autoryzowanych punktach serwisowych.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry