Widok

Tytułem bezmyślności

Co sádzicie o pracy i wykonaniu pomnika sołtysa na placu zabaw?
Wymienmy się spostrzezeniami i uwagami ten cyrk idzie w najlepsze!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najlepsze jest boisko do siatkówki plażowej hahahaha
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny pomysł z tym pomnikiem. Pomnik sołtysa na miarę naszej wsi. Wspaniały człowiek . Skromny a wielki. Dzięki jemu cokolwiek dzieję się w naszej wsi . Zastał Banino błotne A zostawi jumbowane. Jak Kazimierz Wielki . Nie wstydźmy się tego porównania. Spowolnienie ruchu na ulicach i inne wspaniałe inicjatywy. Nawet wywalczył drogę Kubusia w płytach. Banino nigdy mu tego nie zapomni. Wdzięczny obywatel .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale pomniki sołtysa już były - zdaje się na pętli autobusowej.
Takie z opon, żółto niebieskie :D
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

zostań Ty sołtysem i zarzadzaj , pośmiejemy się .........głupku. Co by sołtys i gmina nie zrobiła to żle. To na ch..j tu mieszkacie? pytam nie kumam tych chamskich insynuacji. Każdy mocny w gębie ale jak społecznie cos zrobić to jak to? Ja ? za darmo? a czemu? mi sie należy bo jaaaaaaa mam dom na kredyt i .....gó......... mnie obchodzi. To po co japę drzesz!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 22

Chciałem tylko nadmienic ze usunieto z tego watky moj wpis, merytoryczny lecz nie kaczystyczny i soltysowy. Kto zdazyl przeczytac moze sie odniesc. A co do przydu*asa soltysa to zabezpiecz sie dobrym prawnikiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki kaczystyczny i jaki sołtysowy! Człowieku cos z Toba nie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z toba jest cos nie tak wpisywaczu usuwaczu, ale spokojnie bedzie pan zadowolniony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uważam że sołtys jest słaby. Uważam że powinien ustąpić natychmiast! Nie podoba mi się większość inicjatyw. Takie moje prawo do krytycznej oceny władzy. Większość pomysłów uprzykrza mi życie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupku to może do Pana, Panie sołtysie żona wołać, a nie Pan do mnie.
Nie podoba mi się, że od 11 lat nie zrobiono chodnika na Księżycowej i Rolniczej. Dlaczego? Bo 11 lat temu w gminie powiedziano mi, że chodnik jest w planach i niedługo będzie zrobiony.
Jak rozumiem ścieżki przez pola i wymiana istniejących chodników są ważniejsze.
zarąbiście jest zrobić chodniczki na placu zabaw, do którego nie da się bezpiecznie dojść z żadnej strony, bo nie prowadzi do niego ŻADEN chodnik! I to już nie mówię o mieszkańcach tej gorszej strony Banina, ale nawet Ci z lepszej muszą kawałek popylać poboczem i uskakiwać przed samochodami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tego niestety ten "społecznik" nie rozumie.
Może on pracuje dla innej społeczności, tak mi przyszło na myśl?
Generalnie materiału i robocizny wywalonych w błoto na zimę sporo może by nawet Księżycową do połowy z jednej strony zrobili a koszt kostki itd. to przy koncentracji sprzętu i "fachowców" to pikuś-pan pikuś. Ten chodniczek bez drenów wyniesiony nad poziom gruntu przetrwa maksymalnie 2 lata w zależności od pogody.
Do tego podsypka-ziemia z pola uprawnego plus trochę odpadów asfaltowych z innej roboty które jako odpady niebezpieczne powinny być zutylizowane zgodnie z prawem i tyle, jedynie lampy będą służyć oprócz do rozpierduchy dla skatefuns, oświetlą trochę drogi dla pieszych w tych jesienno-zimowych czasach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że niepotrzebnie się wściekasz jeszcze torsji dostaniesz sprawa jest grubsza bo nie tylko o ciebie chodzi a o całą tą śmieszną radę w której zasiada Ulka i reszta cwaniaczkow, obserwowałem was na spotkaniu i zauważyłem że większość z was czuje się ważniejsza, dostojniejsza od innych jesteście lepsi bo wybrani przez nas ciebie Ulka wybrała pamiętam nie było kworum a teraz waniakujesz taki ważniak, taki smerf pogonił bym was wszystkich i zrobił głosowanie żeby was odwołać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się , że zbyt łatwo oceniacie. Oczwiscie ze na Radzie siołeckiej nalezy zapytać czemu poprawiano chodnik, zamiast położyc nowy. Przypuszczam, ze problem kryje sie w finansowaniu. Ze środków EU zapewne łatwiej było pozyskac srodki na remont drogi ( w to wchodzi tez wymiana chodnika na poboczu drogi ) niż połozenie kostki na osiedlu zbudowanym przez dewelopera.
Ale moze sie mylę...
Natomaist na pewno nie śpiesze z wyzwiskami, dopóki takowej wiedzy nie uzyskam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

O czym ty covid bredzisz? Bo ze zrozumieniem tematu to nic. Chodnik, chodnikiem finansowanie inna sprawa a plany i wykonanie plus uzgodnienia i konsultacje to jeden wielki bàk z upy. To co sobie robi powiat to sobie robi, analogicznie gmina, ale to co soltysik lansuje na zlecenie innych by moc zablysnac i zdobyc kontakty to widac na placu, pieniadze sołeckie czyli niby wszystkich mieszkańcòw banina, sołtysika plan i wykonanie po mieczu z gminy.
Kolega soltys sie wywiazał reszta zarobiła a na czym?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz dajcie spkoj, chodnik zrobiony.
Mozna sobie pochodzic w kolko i nachodzic sie tyle zeby wystarczylo wam na miejsca bez chodnikow.
Ja mieszkam obok i czesto skracam sobie droge do Pogodnej teraz mam utwardzone, szkoda tylko ze nie ma kawalkow łaczacych furtki bo jak bede po sledziku to nim sie wyprostuje to kilka rundek zrobie w kolo.
Trzeba by tez pomyslec o jakis znakach drogowych bo juz sie z wozkami pchaja a to troche wazkie na mijanki na pełnej predkosci bo ja tam bede puszczał mojego Brajana na kładziku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry