U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 130C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Pizza dobra ale firma niepoważna. Jedzenie na urodziny zamówione rano,...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2019

Nie plecam wątek zamknięty Tragedia obsługa! Jedzenie hmmmm to słowo nawet tu nie pasuje spalone bułki...
~Witold
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

tragedia... wątek zamknięty Najpierw czekasz na przyjęcie zamówienia, bo nie ma kto tego zrobić a potem...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Masakra wątek zamknięty 40 minut czekania w lokalu, ale to jakoś byśmy znieśli gdyby co coś co...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2018

Masakra wątek zamknięty Zamówiłem dziś rollo to co dostałem to jakaś kpina wszystko łącznie z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Odradzam wątek zamknięty Zamiast ciasta otrzymujemy drożdżówkę z farszem :( Pierwszy raz w życiu...
~Virgo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Odradzam tę pizzerię!!!!!! wątek zamknięty Pizzę zamówiłem o godz. 18.00. Została dostarczona przez zakręconego ukraińca...
~D
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

Najlepiej smakuje w lokalu wątek zamknięty Głównie jadam w lokalu. Zawsze świeże, gorące i pyszne. W dostawie zdarza się...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Dno wątek zamknięty Totalne dno placek po węgiersku bez smaku zero soli Zero pieprzu jałowy,...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Oby poziom się nie obniżał.. wątek zamknięty Kiedyś "U Skrzypka" była moją ulubioną pizzerią, niestety poziom zaczął...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

masakra wątek zamknięty Chciałam złożyć zamówienie telefoniczne i mimo odpowiedniej godziny nie udało...
~wqrzona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2016

TRAGEDIA !! NIE POLECAM wątek zamknięty Wczoraj zamówiliśmy 2 pizze oraz 3 placki po cygańsku. Zamówienie przyjechało...
~xyz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

porażka wątek zamknięty Zamawiam 3 kebaby..... czekam 1.5 godz zamiast godziny ...przyjeżdżają zimne...
~bubelgda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Masakra wątek zamknięty Zamówiliśmy kebab. Dostaliśmy coś w bułce od hamburgery. Do tego starej tak...
~Oliwek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

Masakra wątek zamknięty Kierowca, który mnie odwiedził zapytał czy nie mógłbym zamawiać pizzy z innej...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

nie polecam wątek zamknięty Porażką są krewetki, których używacie do pizzy bo trzeba lupy żeby je...
~Syla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Pizzeria u skrzypka Morena Polecam :) wątek zamknięty Pizze zamawiam zawsze od skrzypka na Morenie,cena przystępną smak i jakoś...
~Adamski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

TRAGEDIA!!!! wątek zamknięty Obrzydliwa pizza.Ciasto jak do kiepskiej jakości drożdżówki. Mało składników....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Bardzo słabo wątek zamknięty Pizza była po prostu słaba - składniki niskiej jakości, ser to raczej nie był...
~Jan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Totalna masakra!!! wątek zamknięty To co otrzymałem dzisiaj po 1:10h oczekiwania zwyczajnie nie nadawało się do...
~Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
84

postów

79

wątków

do góry