Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
UPC - działa to dobrze, nie działa masz kliencie problem wątek zamknięty Od 3 m-cy nie mogą naprawić/wymienić kabla doprowadzającego sygnał do...
~manego
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Tragedia wątek zamknięty Dzisiaj wyjdzie ze nie dosc ze internetu brak 6-13 to od 22:30 znowu brak bez...
~Adam xxxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Przeciętni wątek zamknięty Nie narzekam na ofertę od UPC, ponieważ oferta przewyższa wszystkie inne w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Niezawodnie i zgodnie z unową wątek zamknięty Mam od wielu lat w UPC wszystkie usługi. Bardzo niska awaryjność, duże...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Przestrzegam przed przedstawicielem handlowym na terenie Sopotu wątek zamknięty ... który pełni funkcję przedstawiciela handlowego UPC - w Sopoci.... Przed...
~Piotr
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

skuteczność wątek zamknięty Firmę oceniam nie tylko po ofercie ale także po sposobie zachowania się w...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Pełne zaskoczenie zanim zadzwoniłem do upc przeczytałem opinie nie były...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Nie narzekam na internet w Upc wątek zamknięty Od 9-ciu lat jest wszystko OK. Internet zawsze jest. Na przestrzeni tego...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Internet - kazali zapłacić 230 zł za instalację wątek zamknięty Zgłosiłem chęć podłączenia przez UPC internetu. Zebrałem wszystkie zgody na...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Porażka! wątek zamknięty Kiedyś było wszystko w jak najlepszym porządku, teraz częściej nie mam...
~Rafał Radomski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Porażka wątek zamknięty Po złożeniu zamówienia w danym dniu nikt nie przyjechał, podobno oferte...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

zamówienie wątek zamknięty Złożyliśmy zamówienie na załozenie internetu. niestety umówionego dnia nikt...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

UPC Nie polecam ! wątek zamknięty Witam, Przez kilka lat korzystaliśmy z usług UPC w sopockim mieszkaniu. W...
~Solhaljo
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2015

telewizja internet. wątek zamknięty czekam ponad tydzień na podłączenie telewizji i internetu i nic. Dzwonie i...
~Jerzy
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Totalny bałagan wątek zamknięty Z wielką łaską i po awanturze raczyli przyjąć zwrot sprzętu (dekoder) w...
~Oburzona
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Kpina wątek zamknięty Występują przerwy w transmisji zarówno jeśli chodzi o internet jak i telefon....
~Marian Rutkowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

UPC INTERNET wątek zamknięty Internet szybki, niezawodny , polecam każdemu!
~MH
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

zzadowolon wątek zamknięty od 6 lat mam internet w UPC. W tym czasie były 3 przerwy wszystkie z soboty...
~Czesław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

UPC najgorsza firma w Polsce wątek zamknięty Kontakt z firmą bardzo trudny, długotrwale oczekiwanie - kilkanaście minut,...
~ityle
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

skarga wątek zamknięty jestem zbulwersowany waszą usługa ponieważ dla czego mam płacić dwa razy za...
~jerzy wójcik
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
277

postów

178

wątków

do góry