Widok

UPC To jakas pomyłka!!!

własnie skonczyła mi sie umowa z nimi...ufffff.REZYGNUJE,To ZŁODZIEJE!!!!LUDZIE REZYGNUJMY, TO OSZUSCI!!!!!Kontakt tylko na Infolinie,no i czeka sie az polacza 20-45 minut(za nasze pieniadze)jak Ci cos nawala,to przez telefon mowia Ci co masz robic,gdzie wylaczyc,pokrecic...itd..bo o co maja sobie zawracac glowe z przyjazdem,moze akurat klient sam sobie naprawi-PORAZKA.Fachowcy,poza jednym DO DUPY!!!!jak mi zakladali to kazał mi wszystkie panele i listwy zdejmowac,bo nie umial pociagnac kabla z balkonu...Trzebabylo biedakowi pokazac jak to podłaczyc.Ceny....Ciagle rosną..hm....bez zadnego powiadomienia!!!Jak chciałem zrezygnowac z abonamentu telefonicznego (16zł) OK nie ma sprawy,ale taniej mam reszte tylko o 8zł,hm....drugie 8zl mialem dalej płacic...CIEKAWE.....Motaja,mieszaja,oszukuja....Te ich wszystkie usługi w promocji to jedna wielka sciema!!..Ciesze sie,ze wlasnie zakladaja na osiedlu nowa kablowke,tanszy abonament,biuro na miejscu!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam http://ntgd.pl/ ! Na razie korzystam tylko z ich Internetu i działa bardzo dobrze. Mają w niedługim czasie uruchomić telewizje. Mam nadzieje że jakoś będzie dobra, bo obecna TV osiedlowa słabo działa na moim telewizorze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli jesteś gejem lub lesbijką to absolutnie nie polecam internetu z UPC,internet mają taki sobie,ale obsługa klijenta to kompletne dno,co ulega policyjnym bajom,a jak przychodzi co do czego to przestają ulegać wpływom policyjnych baj,o tym co mnie przez ich internet spotkało możecie poczytać tutaj:

http://forumprawne.org/prawo-administracyjne/86382-czy-mozna-dana-osobe-pozbawic-ograniczyc-internetu-bez-zarzadzenia-sadowego.html

Ich internet osobom homo odradzam i polecam iplus-dawny plus gsm,bo z tą firmą policja ma problemy bo nie chcą operatorzy udostępniać danych policji,zważywszy na to jaka policję mamy w Polsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NTGD to jest pomyłka! Płacą ci za to że takie bzdety wypisujesz? NTGD to amatorzy, większość dnia nie ma żadnego połączenia z tym ich z****nym internetem. Odradzam wszystkim!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry