Widok

UWAGA KRADNA!!!

Rowery Temat dostępny też na forum:
dzis kolo 14.00 w dolinie radosci, na samym koncu zjazdu 3 lysych bykow zatrzymalo samotnie jadacego rowerzyste -potrzebny nam rower!!! biedny rowerzysta niestety musial skapitulowac. spotkalem tego biedaka jak szedl pod gore na policje. zawrocilem z nim bojac sie ze i mnie moze spotkac cos podobnego. wiec uwazajcie gdzie jezdziecie i nie robcie tego w pojedynke.

pozdrow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczuję głeboko i szczerze! Strach gdzieś jechać normalnie. I to w spokojnej oliwie:(
Złodziejstwo i bandytyzm na każdym kroku! Skur......., gnoje, chłam genetyczny, dzieci złego dotyku, prymitywy! Ręce takim łamać publicznie i kastrować żeby geny nie szły w świat!

Pzdr.
T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na prawde, to az sie prosi, żeby zastawić pułapkę na tych s***wieli. Jeden jedzie jako przynęta, a za nim reszta żeby spuścić w***dol.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michu napisał(a):

> Na prawde, to az sie prosi, żeby zastawić pułapkę na tych
> s***wieli. Jeden jedzie jako przynęta, a za nim reszta żeby
> spuścić w***dol.


Tydzien - dwa tygodnie temu napisalem dokladnie to samo w tamecie "nowe hopy w sopocie", ja byl bym za taką akcja jak najbardziej...przynajmniej poszlo by w świat ze rowerzysci w 3miescie urządzaja zasadzki na zlodziei i moze coraz mniej kradziezy by bylo. tak byl wytępił tych skurw*****w bo na nasze wladzie nie ma co liczyc, a po za tym oni czegos takiego by nie zrobili
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byla juz masa krytyczna, mozna teraz przeprowadzic akcje "tepic dresa". Wypuscic sie do lasu w grupkach 10 osobowych i lac wszystkich dresow jakich tylko mozna napotkac. Dresy bowiem to nie gatunek ktory idzie sobie do lasu na spacerek :-] ... mi nic sie przykrego do tej pory nie stalo (zawsze jezdze w kilka osob po trojmiescie, ale widzialem pewnego razu na klifie miedzy kamionka a orlowem typow porozmieszczanych w odstepach mw 500m, grzybow bynajmniej nie szukali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko ludzie jestem tez za taka akcją , ale nie kumam czemu zawsze jak cos zginie to jest na dresów ! ja tez chodze w dresach i to nie znaczy ze od razu kradne !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Młody, nie chodź w dresach to nie bedziesz czuł się posądzany o kradzieże.
A kto kradnie i kroi jak nie dresy? Goscie w garniturach? Moze i tak ale robia to troche inaczej, nie na bezczela i nie w lesie czy na ulicy ale zza biurek.
Zresztą z jakiegos powodu te dresy nosisz... Chyba ze tylko na rower;)
Pzdr.
T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no bodek nosze bo mi jest wygodnie ale kij , lamać trzeba tych frajerów którzy kradną nieważne kto to jest : jan pawel drugi czy osama binladen w gips na lato i sie oducza zlodziejstwa !!!!!!!!!!!!! pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He młody, dobrze mówisz, ale w jaki gips? Po amputacji kończyn chyba gipsu nie zakładają:)

Pzdr.
T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się musi stać; Skoro nikt nam nie pomoże (bo kto policja?) musimy pomóc sobie sami niestety:/ Jakby im porządnie dop... to może nawet do końca sezonu nie wyjdą ze szpitala. Brzmi kusząco:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja bym juz strugał jakas pałe z wielka przyjemnoscia i mysla o tym ze moglbym połamac jakies dresiarskie zlodziejskie łapy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

do góry