Oddałam do naprawy Samsung Galaxy Note 4 do wymiany szybki wyświetlacza. Chciałam odebrać telefon niestety został podczas wymiany uszkodzony aparat. Ponowni został w naprawie. Przy kolejnym odbiorze wyświetlacz odstawał od telefonu w taki sposób że mogłam przejechać pod nim paznokciem. Stwierdzono że to moja wina ponieważ jest krzywa rama telefonu ( nikt podczas naprawy nie zadzwonił i nie powiedział że coś takiego istnieje). Telefon ponownie ostał w naprawie. Przy odbiorze aparat dalej nie łapał kolorów ani ostrości, a pod wyświetlaczem podświetlały się różne cyfry. Ponownie został w naprawie, przy kolejnym odbiorze usterka nie została naprawiona. Aktualnie wstępuję z tą sprawą na drogę sądową ponieważ, serwis unikał na każdy możliwy sposób kontaktu ze mną i wydania mi numeru polisy OC jak i protokołu w jakim stanie jest mój telefon. Nie odbierano ode mnie listów jak i nie odbierano ich osobiście ( ponieważ nie mogą ode mnie odebrać). Nikt w serwisie nie poczuwa się do tego że mój telefon został przez nich zniszczony. Bardzo odradzam !