Widok

UWAGA PIRAT

Kilka dni temu, mialem stłuczkę w miejscowości Czeczewo. Peugeot Partner koloru srebrnego o numerach GST 47...58 zjechał na mój pas ruchu i prawie doszło do czołowego zderzenia. Kierowca prawdopodobnie pisał, lub czytał sms a. kiedy klaksonem zasygnalizowałem o niebezpieczeństwie podniósł głowę, widząc co się dzieje odbił na swój pas. Niestety skończyło się otarciem aut. sprawca przyśpieszył i ociekł. Podałem takie nr. rejestracyjne, gdyż ostre słońce nie pozwoliło mi na dokładne odczytanie. Powiadomiłem policję. Jeśli ktoś zauważy o zbliżonych nr i uszkodzonym przodem, nadkolem od strony kierowcy, proszę o informację. Prawdopodbnie między podanymi cyframi było jeszcze zero.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-najszybciej odnajdziesz "gnoja"kontaktujac sie z aso peugeota w 3 miescie sa trzy ,a szansa jest duza bo dojdziesz po nr rej,bo napewno maja go w komp....,podjechac,poludzku pogadac moze sie uda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informację, spróbuję. Nie odpuszczę, bo następnym razem ktoś inny nie będzie miał tyle szczęścia co ja. Trzeba likwidować takie gnojstwo, aby niewinni nie cierpieli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej bym szukał sposobu w wydziale komunikacji.
Auto miało nr GST a to chyba starogard gd. więc niekoniecznie może być odnotowany w serwisach autoryzowanych w Trójmieście.
Poza tym zgłosiłeś na policję więc ich trzeba cisnąc aby zdobyli dane. Zwłaszcza, że podałeś dużo znaków z numeru.

mam nadzieje, że uda Ci się namierzyć gnojka.

życzę powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Policja powinna znaleźć w ewidencji pojazdów wszystkie samochody wymienionej marki z podobnymi numerami rejestracyjnymi ( pewnie nie będzie ich bardzo wiele) a następnie sprawdzić, który z nich jest uszkodzony.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzwoniłem do serwisu, niestety uzyskałem tylko informację o ochronie danych osobowych. Na policję zgłosiłem, lecz szczerzę, to nie bardzo wierzę, aby znaleźli sprawcę. Mam kawałek listwy z pojazdu od przedniego nadkola, do drzwi. Policjant powiedział, że mogę zatrzymać to sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podajesz 4 cyfry numeru

przeciez to bedzie juz cala rejestracja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie, pewien jestem liter początkowych i końcowej 58. Brakuje jeszcze jednej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to

istnieje tylko
9 albo 99 możliwości

nasza Policja da radę - sprawdzić tyle aut w komputerze to nieduzo pracy

nie daj sie tylko zbyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wczeniej pisałem, nie odpuszczę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry