Widok

UWAGA Zboczeniec przy wejściu na przystanek SKM Zaspa.

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Od pewnego wchodząc w godzinach porannych na schody prowadzące na przystanek SKM Zaspa od strony dawnej Japy, można zauważyć sapiącego typa ze spuszczonymi spodniami.
Typ ten usadowiony jest w zaroślach po prawej stronie, jak już wejdziemy na górę przed wejściem na most łatwo zauważyć to miejsce gdyż przy dole poręczy usypał sobie maskującą górkę z liści. Przy schodzeniu na peron też można go wyraźnie zauważyć stojącego przy murku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takich sytuacjach należałoby wezwać policję zanim kogoś skrzywdzi!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam gościa kilka dni temu przed 17, ale tylko samą głowę zza poręczy. Nie sapał, za to dziko się patrzył. Następnym razem spróbuję zrobić mu zdjęcie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis 7:20 widziałam faceta w tym samym miejscu, przy murku, dziko patrzył do góry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Dzikie" spojrzenie do góry jest oznaką zboczenia ?
Każdy astronom niech się ma ma baczności :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile lat mniej więcej ? Kto chętny jeszcze żeby mu wytłumaczyć co nie co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

+40?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam go dzisiaj, lekko głowa spod barierki wystawala... Chodzę tamtędy codzień, zrobię mu zdjęcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE MOŻECIE NA POLICJE ZADZWONIC?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kilku dni znowu kapucyna trzepie ( godzina około 6:00) . Ukrywa się za kupką liści którą sobie przymocował do barierek.
Tylko ślepia błyszczą .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry