Widok

UWAGA na Leclerc!!!

Oliwa Temat dostępny też na forum:
Szanowni Panstwo!
Prosze zwracac uwage na zakupy w Leclerku poniewaz juz dwa razy się naciąłem ze produkty były wystawione po cenie promocyjnej a przy kasie okazuje sie ze sa duzo drozsze, czesto jest wiecej jakies 50% ceny promocyjnej.

np. rzecz, w promocji 4.99 przy kasie wychodzi 7.99, drugi przypadek to rzecz za 19.99 a przy kasie 21.99.

Wiem, ze nie sa to duze kwoty ale prosze zwrocic uwage ile jest to %, w jednym przypadku blisko 50% w drugim 10%, czyli srednio 30%

Teraz policzmy, ze na kazde wydane w LECLERCU 300zl na 100zl jestesmy oszukani!

Przestrzegam przed tym sklepem i na pewno juz tam nie zawitam!

Sprawa bedzie zgloszona do inspekcji handlowej, chociaz na wiele nie licze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo, dobrze że mówisz, trzeba zwracać uwage przy kasie na ceny produktów, tylko czasem ciezko zapamietac wszystkie ceny jakie się ma w koszyku zakupów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest nic :) ja kupowalam ostatnio taki sprzet do cwiczen, Leg Machine czy jakos tak :) byl w promocji, nie pamietam ile kosztowal, ale zaplacilam 20 zlotych wiecej przy kasie :) gdybym tylko to kupowala, od razu bym zauwazyla, ze cena jest wyzsza, ale ze mialam tez inne zakupy to po powrocie do domu to zauwazylam, nastepnego dnia poszlam do nich i dostalam zwrot :)) aaa i tego samego dnia pampersy byly w promocji, tez mnie opedzlowali :)) ale oddali, takze warto sie starac, zeby oddali co Wasze, bo na kazdym prawie produkcie jest inna cena, najlepiej sprawdzac to na czytnikach, bo przy kasie ciezko patrzec na cene jaka wybija i pakowac towar do siatek :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważajcie na promocje - niby cena niższa, a obok na półce ten sam np. soczek tylko w innym smaku już jest droższy o 50% - więv ja latam do czytnika z cenami i sprawdzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak, trzeba niestety sprawdzać ceny, też mi się zdarzyło, że cenna była inna na czytniku niż podana na plakacie. ale to chyba w każdym hipermarkecie warto zwracać uwagę, bo ostatnio w carrefourze miałam podobną sytuację...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja lubię Lecrec'a i chodze tam codziennie chociażby po jabłka sa tansze niz na rynku,swoją drogą uwazam ze rynek zrobił się targowiskiem dla typowych handlar channel itd lepiej bylo kiedyś ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

do góry