UBEZPIECZALNIA24 Sp. z o.o.

Ubezpieczenia

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam tą firmę. Ofertę, którą przedstawiła mi Pani Sylwia nie był nikt w...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

warto wątek zamknięty Polecam Pana Huberta, bardzo konkretny facet, przyjmuje w Galerii Bałtyckiej.
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Kończyło mi się ubezpieczenie samochodu i z racji braku czasu nie mogłam...
~Katarzyna.M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

zadowolony wątek zamknięty Bardzo polecam ubezpieczalnie na morenie. Dzieki P.Monice zaoszczedzilem 150...
~Ryszard W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Pełen profesjonalizm!!!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam i zachęcam do skorzystania z proponowanych usług ubezpieczalni...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty POLECAM W 100 %
~MILENA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Pani Sylwia z Galerii Bałtyckiej, szybko, rzeczowo i konkretnie podchodzi do...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Pani Monika wątek zamknięty Polecam, rzetelna i miła obsługa, Pani Monika zawsze doradzi i pomoże w razie...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty ubezpieczenia w tej firmie za profesjonalizm i rzetelność Pracowników w tej...
~zofia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

najlepsze ubezpieczenia wątek zamknięty Najlepsza obsługa w mieście. Polecam panią Monikę H
~tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

..:::POLECAM:::.. wątek zamknięty Witam , ubezpieczałem auto u Pani Sylwii w CH Morena. Szybko ,sprawnie w...
~Artur
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Profesjonalnie wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i doradztwo przy zakupie umowy ubezpieczenia. Pani...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

100 % pewniak w Trójmieście wątek zamknięty Kolejne ubezpieczenie w tej firmie. Wszystko szybko i sprawnie. Przychodzisz...
~Kamil Łukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Firma godna polecienia. wątek zamknięty Bogata oferta. Profesjonalna szybka obsługa. Bardzo ogarniająca Pani Monika...
~Adam W.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

polecam!!! szybko,tanio, mila obsluga. wątek zamknięty Ubezpieczalem niedawno auto w firmie Ubezpieczalnia u Pani Ani( o ile dobrze...
~janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty Szczerze polecam tą ubezpieczalnię. Szeroki wachlarz ubezpieczeń, bardzo miła...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Firma godna zaufania - Polecam. wątek zamknięty Ubezpieczałem już kolejny raz samochód w tej firmie. Za każdym razem mogę się...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Przyjemnie i szybko wątek zamknięty Miła i rzetelna obsługa. Polecam serdecznie.
~Dominka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Polecamy wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi naszej firmy. Nigdy nie musimy się...
~BigBoysToys.pl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Ubezpiecznie wątek zamknięty Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiej i fachowej pomocy w ubezpieczeniu;...
~monikap75
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
520

postów

508

wątków

do góry