Widok

Ubezpieczenie mieszkania

Witam,mam pytanie do Państwa nie związane z urządzeniem wnętrz. Jesteśmy w trakcie kupna mieszkania, które chcemy ubezpieczyć. Czy mogą Państwo polecić nam dobrą ubezpieczalnie/ ofertę. Rozważamy ubezpieczenie samego mieszkania od zalania itp, jak również dokupić ubezpieczenie wszystkich sprzętów. Jakie Państwo macie ubezpieczenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie wiele sklepów ze sprzetem agd oraz rtv również oferuje ubezpieczenie sprzetów. Dobrze jest jednak porównać sobie te wszystkie oferty oraz samodzielnie zdecydować czy rzeczywiscie chcecie sprzety ubezpieczać. Ja nigdy nie ubezpieczałam bo nigdy mi sie nic nie popsuło. Pewnie jednak ktos z takiego ubezpieczenia kiedyś skorzystał.

Do ubezpieczenia mieszkania polecam natomiast firmę Compensa:
https://www.compensa.pl/

Ma wiele wariantów ubezpieczeń. Optymalnie będzie skonsultować się z pracownikiem firmy. I niech dobierze odpowiednie ubezpieczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Jakie Państwo macie ubezpieczenia ?

Ja mam najlepsze możliwe - tzn. najkorzystniejszy stosunek zakresu ubezpieczenia do składki, z uwzględnieniem wiedzy o "przyjazności" TU razie wystąpienia szkody.
Nie powiem ci w jakim TU, bo z faktu, że ja mam akurat w firmie X nie wynika, że polecę ją również tobie. To zależy od tego, czego konkretnie oczekujesz. Bo ogólniki typu "od zalania itp" nie dają żadnej informacji.
Pogadaj z dobrym agentem (multiagentem, czyli osobą, która reprezentuje wiele firm).
I raczej unikaj kalkulatorów internetowych. Dlaczego? Z dwóch względów:
- dbałość o ochronę twoich danych osobowych
- kalkulator internetowy nie podpowie ci drobnego druczku - a OWU i tak nie będziesz czytać ;) No i nie powie, jak w praktyce wygląda likwidacja ewentualnej szkody w danym TU
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie zamówić tanie okna pcv (16 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

do góry