Widok

Uciazliwe mewy

Wzgórze św. Maksymiliana Temat dostępny też na forum:
Witam.

Od wielu lat co roku gdy rozpoczyna sie sezon wiosenno-letni ma miejsce "nalot" mew na dachy wielu budynkow w calym srodmiesciu Gdyni. Ptaki te sa okropnie uciazliwe. Pomijajac odchody, rozgrzebywanie smieci i ich agresywnosc to halas jaki im towarzyszy jest po prostu nie do zniesienia. Od wczesnego ranka do poznego wieczora jedyne co slychac przy otwartych oknach to ich jazgot, co w przypadku zadomowienia sie wiekszej grupy w okolicy oznacza kakofonie trudna do zniesienia.

Czy ktos probowal kiedykolwiek dzialac w tej sprawie? Czy ktos wie jak mozna owe dzialania rozpoczac? Do kogo problem zglosic? Z kim rozmawiac?

Pozdrawiam
DS
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro mieszka sie tak blisko morza to trzeba się liczyć z obecnością mew ;) mieszkałem an wzgrzu 25 lat i kompletnie nigdy mi one nie przeszkadzały:) pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę że wyprowadzka jest jedynym rozwiązaniem. One są u siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

DOBRY PRAWNIK POSZUKIWANY!!!!!!!!!! (13 odpowiedzi)

Poszukuję dobrego prawnika specjalizującego się w prawie pracy. Więcej informacji prześlę na...

przedszkole 25 na Necla w Gdyni (9 odpowiedzi)

Czy są tu może rodzice maluchów chodzących do przedszkola 25 na Necla w Gdyni? Moja córcia będzie...

do góry