Chciałem się podzielić z państwem moja opinią na temat pizzy. Zamówiłem pizzę "Kurkową Ucztę" w rozmiarze max i niestety moje odczucia są bardzo negatywne. Pizza pomimo rozmiaru max była w obwodzie parę cm mniejsza niż karton w który była zapakowana, na stronie www jest podana informacja, że jest to pizza na 4 osoby (zapewne orientacyjnie), ale z całym szacunkiem to jest rozmiar na może 3 osoby, strach pomyśleć jak wygląda średnia pizza skoro jest na 2 osoby... Kolejna chyba najważniejsza
rzecz, pizza miała być kurkową ucztą a na pizzy znalazłem tylko parę kurek, większość trójkątów była bez dodatku! Szkoda bo liczyłem, że pizza będzie pysznym obiadem. Dodatkowo ta pizza znajduje się w przedziale pizze ekskluzywne, czyli powinienem się spodziewać czegoś lepszego niż oferuje konkurencja, cena jest kompletnie nie adekwatna do produktu. Dobra reklama to połowa sukcesu, ale żeby klient do państwa wrócił, musicie go państwo poważnie traktować, chciałbym zaznaczyć, że nie jest to
moja pierwsza taka sytuacja, chciałem dać państwu drugą szansę, ale jej nie wykorzystaliście. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.