Widok

Ujescisko - sa problemy?? Jakie oplaty?

Witam!
Jestem ciekaw jak zyje sie Wam na Ujescisku. Jakie sa oplaty? Slyszalem kiedy juz dawno, ze podobno spoldzielnia jest zadluzona itp. ale nie wiem czy to prawda i czy to nadal aktualne... Mieszkania sa w przystepnej cenie szukam 4-pokojowego i sie zastanawiam... Prosze o opinie.
Pozdrawiam
A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie jest ok tylko ludzie jacyś dziwni jakby wygraj wszyscy w totka i sie worzą a opłaty masz malutkie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A małe opłaty tzn. Jakiej wysokości i czy w odniesieniu do nowych bloków z pompą ciepła czy starych? Ile mniej wiecej przeliczeniu na m2 miesięcznie opłaty wychodzą? Będę wdzięczna za opinie:))
A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w bloku z 92 roku przy Kaliskiej. Czynsz to około 720 za 75 m^2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkam na Piotrkowskiej,dosyć spokojnie,wszystko działa w obrębie budynku,jak się psuje administracja szybko naprawia.Jedyny minus to brak miejsc postojowych,po 16:00 wojna o miejsce jest. Mieszkanie 64m2,czynsz 570zł+prąd ok.220zł/2mc.+gaz 120zł/rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Ujeścisko

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Willa Migdałowa (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w niewielkiej odległości od ulicy Kartuskiej, którą szybko dojechać można...

Wiśniowa Aleja (39 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

do góry