Widok

Ul. Miodowa

Witam,
Chcę kupić blizniaka na Miodowej ale kojarzę jakiś wątek sprzed lat o zalewaniu ogródków w dolnej części tej ulicy. Jak to wygląda w chwili obecnej? Czy po opadach w ogrodzie nie robi się sadzawka?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie pada. Popatrz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na dole jest lepiej śle chyba dzięki mieszkańcom. Sami dużo pracy włożyli w drenaż. Ale jak jest naprawdę to nie wiem. Poleciłbym popytać sąsiadów bliźniaka który chcesz kupić. Wyżej na górce jest bezproblemowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie chcę kupic ten który jest na dole. Zapytam sąsiada,dobry pomysł.
Jak ogólnie się mieszka w takim bliźniaku?
Jak standard budowy, wychodzą jakieś "kwiatki" po latach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem, że im wyżej na górce tym lepiej. Deweloper się uczył na błędach co widać na zewnątrz i wewnątrz. Np. My mamy o jeden słup mniej na dole, na pietrze jest o jeden pustak wyżej no i wykończenie tez mieliśmy troszkę lepsze. Sam oglądałem dwa pierwsze domy jakie deweloper wybudował zanim kupiłem wyżej no i znam się na budowlance ( mówię o tych z czerwona dachówka i biała podbitka). Dużo zależy naprawdę jak ktoś sobie wykończył. Ja osobiście nie miałem żadnych problemów po za drenażem ale od razu spodziewałem się, że może tak owy wystąpić i zrobiłem sobie sam drenaż (mam studnie pod trawnikiem, która zbiera przede wszystkim deszczówkę z dachu) i po kłopocie. Tak z plotek sąsiedzkich to nasze osiedle podobno jeszcze deweloper starał się zrobić dobrze ale kolejne już były masówką.
Polecam ogólnie spoko sąsiedzi fajnie się mieszka, raczej nikt nikomu za skore nie zachodzi.
No o drogach wewnętrznych Banina chyba nie ma co wspominać bo to już ogólny problem miejscowości. Wierzymy, że kiedyś się ich doczekamy.:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te płyty na drodze to minus Miodowej.
Baninskie drogi są mi znane bo mieszkam w Baninie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry