Dzień dobry. Chciałam podzielić się opinią bo uznałam, że jest to bardzo ważne i cieszę się , że tak Gdynia dba o mieszkańców w obecnie sytuacji gdzie nadal istnieje pandemia - o czym mnóstwo osób zapomina.
Ogromne podziękowania za jakość jazdy, komfort i przypominanie o ostrożności- jadąc autobusem miejskim z Pogórza do Dworca PKP w Gdyni nie dość , że w autobusie klimatyzacja to wszystkie siedzenia oznaczone by zachować dystans, oznaczone ale też wciąż nagłaśniane przez głośnik , iż autobus przyjmuje 50% pasażerów zważając na obecną sytuację - bardzo dziękuję - często lekceważymy odgórne sugestie ale taka postawa daje nam do myślenia ale też do zastosowania się do tych ogólnych obostrzeń ( niejedna osoba pomyśli , ok, skoro są takie wytyczne to się dostosuję choćby dlatego , ze widzi wszystkie informacje na siedzeniach, słyszy wsiadając do autobusu itd. )
Pisze to dlatego,iż niestety, kompletnie inna sytuacja jest już w pociągu ( pomimo miejsca siedzącego wolałam jechać w korytarzu bo w przedziale wszyscy siedzą jak sardynki kompletnie nie zważając na jakąkolwiek ostrożność ) i autobusach miejskich w Warszawie. Tragedia.
Dziękuję Gdynio :) Pozdrawiam :)