Widok

Ulica Szpora - jak się mieszka?

chciałabym zapytać jak sie mieszka w blokach z 2009 na tej ulicy,jestem zainteresowana zakupem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam od roku przy ulicy Więckowskiego, czyli graniczącej ze Szpora. Mieszka się bardzo dobrze, cisza i spokój, bezpiecznie, blisko do pasażu chełmskiego, tesco i biedronki (8minut piechotą do Biedronki przy Witosa).

Typowa sypialnia Gdańska.

Do Gdańska Głównego 12minut komunikacją, jak dla mnie rewelacja.

Do samolotów przyzwyczaiłem się w tydzień.

Warto zaznaczyć, że mieszkam w wielkiej płycie - jeśli chodzi o bloki na Szpora to jest znacznie lepiej, szczególnie jeśli masz okna na stronę zbiornika retencyjnego.

Jedyną wadą dla mnie jest mało terenów zielonych w okolicy. Ok, jest sporo drzew, ale brakuje mi parku w pobliżu (na Orunię ponad 2km).

Ale wiadomo - najpierw musisz upewnić się co do sąsiadów - czy są spokojni i w porządku, bo nawet w najlepszym mieszkaniu w najlepszej okolicy upierdliwy sąsiad może zatruć Ci krew.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na szpara i naprawdę polecam, wszedzie blisko,zbiornik miejscem rekreacji , siłownię,kościół,,przedszkole i szkoła wszystko właściwie pod nosem. Cisza i spokój... Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziekuje za odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry