No tak ale np te ulice maja kanalize ,poziomki ma lampy ,w dużej czesci płyty .nie są jakoś wielce oblegane przez auta .wesola fajnie w bok cyk i kameralna uliczka .
No tak ale np te ulice maja kanalize ,poziomki ma lampy ,w dużej czesci płyty .nie są jakoś wielce oblegane przez auta .wesola fajnie w bok cyk i kameralna uliczka .
zobacz wątek