Odpowiadasz na:

No tak ale np te ulice maja kanalize ,poziomki ma lampy ,w dużej czesci płyty .nie są jakoś wielce oblegane przez auta .wesola fajnie w bok cyk i kameralna uliczka .

No tak ale np te ulice maja kanalize ,poziomki ma lampy ,w dużej czesci płyty .nie są jakoś wielce oblegane przez auta .wesola fajnie w bok cyk i kameralna uliczka .

zobacz wątek
8 lat temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry