Odpowiadasz na:

Złotej nie biorę wcale w opcje . To przedszkole i dziury , dyskwalifikuje . Jeszcze fajna uliczka koło Pani sołtys ale taz strach bo noe wiadomo co na polu wyrośnie

Złotej nie biorę wcale w opcje . To przedszkole i dziury , dyskwalifikuje . Jeszcze fajna uliczka koło Pani sołtys ale taz strach bo noe wiadomo co na polu wyrośnie

zobacz wątek
8 lat temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry