Złotej nie biorę wcale w opcje . To przedszkole i dziury , dyskwalifikuje . Jeszcze fajna uliczka koło Pani sołtys ale taz strach bo noe wiadomo co na polu wyrośnie
Złotej nie biorę wcale w opcje . To przedszkole i dziury , dyskwalifikuje . Jeszcze fajna uliczka koło Pani sołtys ale taz strach bo noe wiadomo co na polu wyrośnie
zobacz wątek