Widok

Ulotki

Ktoś powrzucał ulotki do skrzynek pocztowych. Treść i styl żenujące. Kto ma interes w oczernianiu prezesa spółdzielni? Uwaga: nie jestem, nie byłam i nie będę pracownikiem SM Chełm ani żadnej innej spółdzielni. Jeśli ktoś uwierzył w bzdury, które zawieraja te ulotki, to współczuję. Mogę tylko powiedzieć: doceńcie, co mamy - dobrego zarządcę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oj, już naprawdę trzeba się chwytać za takie wpisy....? Żenada. W każdej plotce jest trochę prawdy. Nie wierzę że wszystko co jest napisane w tej ulotce jest kompletną bzdurą. Ciekawa jestem, jaka jest prawda......
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niczego się nie chwytam, mieszkam tu od stycznia i nie mam w tym żadnego interesu, więc wypraszam sobie takie sugestie. Mam po prostu tzw. doświadczenie życiowe. Mieszkałam w mieszkaniu komunalnym, spółdzielczym (Przymorze), własnym szeregowcu, własnościowym - zarządzanym przez wspólnotę i teraz znowu w spółdzielczo-własnościowym. Komuś marzy się wspólnota? Pamiętajcie - wspólnoty są małe a koszty duże - remont dachu, elewacji itd. spada na wasze barki. Mam porównanie i wiem o czym piszę - opłaty, po przejściu spod zarządu spółdzielni pod wspólnotę, wzrosły o ok. 120 %... Koszty zarządzania przez spółdzielnię rozkładają się na wszystkich członków spółdzielni a SM Chełm jest dużą spółdzielnią, dlatego czynsze i fundusze remontowe są do przeżycia. Przeszłam z czynszu+funduszu w wys. ponad 700 zł na niecałe 300 (z wliczonym w to gazem). Różnica jest znacząca, nieprawdaż? A poza wszystkim - na stronie SM Chełm można zapoznać się z budżetem i planami dotyczącymi m.in. remontów. Wszystko można zweryfikować, dlatego irytują mnie te ulotki i ich treść. Skoro ich treść jest prawdziwa, to dlaczego nie zajmują się tym powołane do tego "organy"?! Czyżby autor owego anonimu (bo tak należy traktować te wypociny) czegoś się obawiał?! Słusznie, zakładając, że zostanie zidentyfikowany. A plotka i "trochę prawdy", cóż, tego juz nie będę komentować, bo plotkami organicznie się brzydzę i dlatego nie czytuję brukowców ani "pudelków".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro plotkami się nie interesujesz to po co założony został ten wątek przez Ciebie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego, że brzydzę się nimi i dziwię się tym, którzy twierdzą, że w każdej plotce jest trochę prawdy, a nie zastanawiają się, ile błota może przy okazji przykleić się do kogoś, kogo plotka dotyczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ktos ma moze skan tej ulotki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry