UMAM patisserie

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Mariana Hemara 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Raj! Tak najprościej - NIEBO! Ciastka, lody
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2018

Wracam tam bo zawsze czymś mnie zaskakują! Ostatnie ciastka po prostu powalają! Lubie jak ktoś mnie zaskakuje, a tu jest...
~Sylwek P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lipca 2018

Pysznie wątek zamknięty Przepyszne słodkości, rewelacyjna kawa, ale fatalna obsługa. Uwielbiam wpadać...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 września 2017

Oferta świąteczna wątek zamknięty Zamówiłem i spróbowaliśmy z żoną i córkami - makowca/ 130 zł za sztukę,...
~Mariusz
-

dodano: 4 lutego 2017

Tak ale.... wątek zamknięty Zauwazylam ze od jakiegos czasu wyroby sa bardziej slodkie wrecz lekko...
~iga
-

dodano: 2 stycznia 2017

Pyszne wątek zamknięty Przeglądam opinie na trojmiasto.pl i aż nie mogę powstrzymać się przed...
~Klientka
-

dodano: 19 grudnia 2016

Lekkie rozczarowanie wątek zamknięty Ciastka wyglądają przepięknie, ale rozczarowałam się smakiem. Może...
~Muadip
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2016

Zuza - opinia wątek zamknięty Ciasta to wręcz dzieła sztuki. Każde jest inne i wyjątkowe, smakując...
~Zuza
-

dodano: 3 maja 2016

Pyszności robią, ale mają małe wpadki. wątek zamknięty Ogólnie oceniam cukiernię bardzo dobrze, robią cudeńka, które są bardzo...
~Anonim
-

dodano: 29 kwietnia 2016

Dziękujemy za pyszny tort weselny! wątek zamknięty Pyszny, oryginalny tort weselny- ogromny plus za skomponowanie indywidualnego...
~Asia i Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Klasa. wątek zamknięty Ciesze się ze jest takie miejsce ,jakość wyczuwalna w każdym aspekcie od...
~iga
-

dodano: 1 sierpnia 2015

Mały wybór w poczekalni u dentysty... wątek zamknięty Wystrój bardzo mało "kawiarniany" puste białe ściany, puste małe gabloty z...
~ndw_26
-

dodano: 22 maja 2015

Zdecydowanie polecam !!!! wątek zamknięty Kto raz spróbuje, na pewno wróci.... Coś niesamowitego
~Asia
-

dodano: 14 kwietnia 2015

Boska wątek zamknięty Najlepsze słodycze, akie jadłam...
~Olga Krasucka
-

dodano: 5 kwietnia 2015

Pyszności wątek zamknięty Marakuja pyszna,ciemna czekolada świetna,ale najlepsza jest szarlotka-tego...
~Karolina
-

dodano: 28 marca 2015

Niewiarygodne smaki wątek zamknięty Absolutnie kapitalne desery - estetyka, wygląd - fantastyczne, a smak jeszcze...
~SweetFocia
-

dodano: 27 lutego 2015

XXI wiek wątek zamknięty Szok ! U nas też mogą być w sprzedaży takie rarytasy???!!!! Toć to czysta...
~gdańszczanka
-

dodano: 17 lutego 2015

Cuda..... wątek zamknięty Usłyszałem o tym miejscu e radio . Pojechaliśmy z żoną . Desery - palce lizać...
~rommel
-

dodano: 12 lutego 2015

cukiernia pełna czekoladowych pyszności wątek zamknięty cukiernia pełna czekoladowych pyszności
~JS
-

dodano: 5 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry