Widok

Umrzeć ze śmiechu

Umrzeć ze śmiechu Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Umrzeć ze śmiechu.
PAUL ELLIOT
"UMRZEĆ ZE ŚMIECHU"
REŻYSERIA: KRZYSZTOF BABICKI

Znakomita amerykańska komedia, której przesłanie jest jasne: jeśli już umierać, to wyłącznie ze śmiechu. Cztery przyjaciółki od trzydziestu lat grają w brydża. Niestety, nagle jedna z nich umiera, a pozostałe muszą sobie z tym poradzić. I zrobią to - sensacyjnie i spektakularnie. Wzruszająca, bawiąca do łez opowieść o przyjaźni, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fantastyczny spektakl

Jestem zachwycona. Zabawny i zarazem wzruszający. Polecam z całego serca. Chętnie obejrzałabym ponownie :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Fantastyczny spektakl

Jestem zachwycony. Zabawny i zarazem wzruszający. Polecam z całego serca.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

świetna zabawa

Byłam, zobaczyłam i świetnie się bawiłam do łez.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie trzeba isc do teatru zeby sie posmiac - wystarczy isc do Urzedu Miasta o

wniosek zarejestrowania samochodu chinskiego o wartosci 1/3 nowego niemieckiego zlomu a o parametrach co najmniej lepszych we wszyskich pomiarach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

zawiedziona

Nie umarłam ze śmiechu, nawet się nie otarłam o śmierć podczas spektaklu. 20% czasu mogłam za to oglądać bardzo przydługą scenę ze striptizem. Humor rubaszny, na wzór programu "Spotkanie z balladą", być może taki był zamysł.

Zabrakło mi w opisie umieszczonym na stronie teatru ostrzeżenia, że przez 15-20% czasu będę widziała niesmaczne sceny, prawie nagiego mężczyznę w skórzanych obcisłych majtkach i że może niekoniecznie jest to spektakl dla 17 latki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

The Phantom Of The Opera (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: The Phantom Of The Opera . Wielki jubileusz światowego fenomenu "THE...

do góry