Zamówiłam w tej wątpliwej jakości cukierni tort na urodziny córeczki. To co otrzymałam wyglądało jak najgorszy koszmar. Począwszy od tego, że kształt tortu był inny, miał inny kolor, masa cukrowa była położona niechlujnie i miała dziury, a całość zupełnie inaczej udekorowana. Prosiłam o konkretne kwiaty storczyki, pokazałam zdjęcie w ich katalogu, a dostałam kilka centymetrowej wielkości (dokładnie!!) kwiatków wyciskanych z szablonu porozrzucanych po całym torcie. Dodatkowo na torcie siedziała różowa świnia, która podobno była misiem - nie muszę dodawać, że wcale o coś takiego nie prosiłam. Miały być tylko kwiatki, ewentualnie motylki. Mało tego, podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałam się że figurki są KUPOWANE w hurtowni, cukiernia nie robi ich sama. ZGROZA!!!! Omijajcie z daleka wszystkie cukiernie Formella, chyba że chcecie przejść szybką szkołę ratowania tortu dla najbliższych.
PS. Żałuję, że nie mogę dodać zdjęć, ale każdego kto chce dowodów proszę o kontakt na tragedia.z.formella@wp.pl