Doktor Hac przeprowdzil niestandartowa operacje na mojej mamie, usuwajac zlosliwego raka trzustki. Ten nowtwor byl ocaniany jako nioperowalny przez kilku spacjalistow, z ktorymi sie konsultowalismy, z powodu naciekow na zyle wrotna i pien trzewny. Doktor Hac zapewnil wyjatkowo wyczerpujaca konsultacje przed zabiegiem, odpowiadajac na wszystkie nasze pytania ,w sposob pozwalajacy nam zrozumiec wszystkie za i przeciw, jak rowniez rysujac bardzo jasny zarys z czym mamy do czynienia, dostarczajac nie tylko wiedzy, ale rowniez instrumentow pozwalajacych nam podjac decyzje,. Sama konsultacja pozostawila mnie pod wyjatkowym wrazeniem, dowodzac, ze Doktor Hac przerasta poziom Polskiej sluzby zdrowia. Mielismy szczescie trafiajac na specjaliste z takim dorobkiem wiedzy i jednoczesnie ludzkim i inteligetnym podejsciem do pacjeta. Operacja dokonana na mojej mamie byla prawdziwym cudem i bede dozgonnie wdzieczna za tak fantastyczny rezultat! Rzadko ma sie okazje obcowac z lekarzami, ktorzy nie tylko sa specjalistami najwyzszego rzedu, ale rowniez posiadaja pasje i determinacje do ratowania ludzkiego zycia! Doktor Hac zdecydowanie nalezy do tej waskiej grupy. Katarzyna Vasiloudis, San Francisco