Widok

Unilever- opinie

Witam, zastanawiam sié nad podjéciem pracy w firmie Unilever w Baninie, Mam doswiadczenie kilkuletnie w pracy jako operator produkcji.
Czy zechcielibyscie podzielic sie swoimi opiniami na temat tej firmy? czy to cos z przyszloscia? jak zarobki? jacy ludzie?
z gory dzieki za odpowiedz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak pracują tam baniniaki, to pewne atmosfera słaba, tutaj wszyscy są wrogami wszystkich
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

Baniniaków nie ma za dużo, a jak nie masz nic do powiedzenia to się nie udzielaj. Praca jak każda.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca jak to w fabryce. 4 brygady i jazda. Złóż papier. Przyjdź pogadaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie zarobki proponują na start?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem ciekawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
120 zł za godzinę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
A po ile godzin robita? Ja za tą stawkę mogę robić 10 godzin dziennie 25 dni w miesiącu. To daję 30000 na miesiąc to już dobra kaska jest. Gdzie złożyć papiery?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

raczej 12 zł :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robić to możesz pod siebie przygłupie bo do żadnej faktorii cię nie wezmą, chyba że jako pokarm dla psów stróżujących.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

A to do kogo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clint mówisz do mnie, że jestem przygłupem a zarabiam ( tak podejrzewam) ,przynajmniej cztery razy tyle co Ty. Po co ta spina i wyzwiska. Mogę być przygłupem ale Ty niestety jesteś nieudacznikiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Praca zmianowa, jesli chodzi o park maszynowy w miare nowoczesny duze nastawienie na bezpieczenstwo produktu oraz ludzi w Zakladzie. W szczycie sezonu, gdzies do czerwca - praca 4 brygady przez 7 dni w tygodniu, pozniej weekendy wolne, jesienia okres remontowy i wsparcie technikow przy remontach maszyn. Praca stabilna, duzy pakiet socjalny (premia uzalezniona od wynikow max 12 % miesiecznie i jest to do osiagniecia, prywatna sluzba zdrowia (Medicover, wlacznie z lekarzami specjalistami, za nieduza kase mozna podlaczyc rodzine - zapominasz wtedy o panstwowej sluzbie zdrowia), sklepik zakladowy z bardzo atrakcyjnymi cenami,- chemia, spozywka, lody, (co jakis czas dostajemy kartonik lodow z roznych okazji - zawsze w zamrazarce cos jest dla dzieci, paczki na swieta dla dzieci, wczasy pod grusza (nie sa tylko symboliczne), ubezpieczenie w pakiecie pracodawcy.
Pracuje tu ponad 14 lat i jestem zadowolony, zaczynalem jako technik zmianowy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przydała by się informacja ile dają na start, bo jeśli minimalną krajową + jakiś niewielki dodatek za pracę zmianowa to słabo.
Po 14 latach to w dużej ilości miejsc może być ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dział martekingu się wlonczyl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poważnie? Na start to szukasz ogłoszenia. Znajdujesz nr telefonu i rozmawiasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba dawno na żadnej rozmowie nie byłeś, przez telefon to Ci nic nie powiedzą.
Idziesz na rozmowę aby się dowiedzieć po godzinie że właśnie tyle życia straciłeś...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na święta coś dali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzies czytalem, ze na start operatorowi produkcji placa w 4 brygadowce ok 2500zl. to raczej bardzo srednio. Mozecie to potwierdzic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli to netto to powyżej średniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wydaje mi się że dają więcej, ale w tej chwili nie widzę ogłoszenia dla operatora, dyskusja raczej bez celu. Jednak jeśli jesteś dobry, to zanieś papiery do kadr i czekaj na telefon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry