Widok

Unior czy Stanley? Które bardziej wytrzymałe?

Cześć. rozważam zakup nowych narzędzi do domowego warsztatu i jak w temacie mam na oku narzędzia tych obu firm. ceny i parametry są porównywalne,ale które są faktycznie bardziej wytrzymałe i żywotne? może ,ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami i pomoże mi dokonać wyboru? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem kilka narzędzi firmy Stanley i nie byłem do końca zadowolony, zdecydowanie Stanley poszedł w masówkę, zaś z Uniorem też zdarzyło mi się mieć styczność i muszę przyznać, że nawet dobrej jakości są ich narzędzia, bardzo dobrze mi się z nimi pracowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wydaje mi się, że cięzko będzie zdecydowanie stwierdzic które będą bardziej wytrzymałe, a poza tym. każda z tych firm ma swoje plusy i minusy. stanley to stara i znana firma, a za uniorem przemawia nowoczesny design.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przy naprawie roweru czy motocykla korzystam z narzędzi firmy Unior to bardzo dobra i nowoczesna marka mimo droższej ceny warta zakupienia, sprzęt starcza na lata, polecam:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Szukam systemu CRM (13 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

do góry