Widok

Upragniona operacja nosa

Jestem 2 miesiące po wymarzonej operacji mojego kulfona :) Od kiedy pamiętam, miałam straszny kompleks na tle nosa, końcówka przypominała bezkształtny kartofel, którego nie można było ukryć żadnym makijażem. Dr Kondej szczerze przyznała, że mój nos jest "trudny" i od razu uprzedziła, że nie zrobi mi malutkiego nosa którą to szczerością od razu mnie "kupiła", ponieważ wiedziałam, ze z mojego nosa małego noska zrobić się nie da i obiecywanie tego byłoby nieuczciwe ze strony lekarza. Zdecydowałyśmy się na operację nosa chrzęstnego z przeszczepem chrząstki z ucha i powięzi skroniowej. Operacja odbyła się w klinice Laguna w Gdyni, przebiegła bez większych komplikacji. Zostałam na noc w klinice i miałam cały czas opiekę troskliwych pań pielęgniarek i lekarza anestezjologa. Po operacji dr Kondej była do mojej dyspozycji, kiedy miałam małe powikłania pooperacyjne. wszystko mogłam skonsultować, na cito przyjęła mnie w Gdyni. No i najważniejsze: nos jest super! Dokładnie taki, jak chciałam, a pewnie jeszcze trochę zejdzie opuchlizna, to dopiero 2 miesiące po. POLECAM, dr jest konkretna, przemiła i ambitna, ma wyczucie estetyczne i stosuje umiejętnie najnowsze techniki w chirurgii plastycznej
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mieszkam w stolicy i tam szukam odpowiedniej placówki do zoperowania mojego krzywego nosa, który od dziecka jest moją zmorą. Słyszałam, że szpital Puławska to bardzo dobre miejsce, dobrzy lekarze itd. macie jakieś opinie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Zdecydowałyśmy się na operację nosa chrzęstnego z przeszczepem chrząstki z ucha i powięzi skroniowej."

Serio??
Który laik używa tak fachowego słownictwa?? Nos chrzęstny? Powięź skroniowa?? Dziwne te komentarze...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Warszawie jest bardzo dobra klinika Dr Osuch Clinic, śmiało mogę ci polecić. Operowałam akurat nos pod okiem dr Osucha, wspaniały chirurg, miły, zdolny. Warto. Bo zdziałał cuda z moim nosem, nie bolało, szybko doszłam do siebie gdyż tylko chrzastkę mi usuwała ale efekt piorunujący
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry