Widok

Uratował mi kręgosłup

Profesor uratował mi kręgosłup. Trafiłam do niego jako 13 letnie dziecko . Leczy mnie do dziś. Przeprowadził z powodzeniem 2 operacje skoliozy dziecięcej. Konkretny, rzeczowy, potrafi rozmawiać z pacjentem, Walczy o swojego pacjenta. Tłumaczy wszystko rzeczowo. Nie mogę złego słowa o nim powiedzieć.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawie 3 godziny czekania!! tylko po to by dowiedziec sie ze nic mi nie jest!! mam problem z palcem u jednej stopy,ktory byl kiedys złamany i widocznie zle sie zrosl. poza adidasami odczuwam ogromny ból przy chodzeniu!! podwija mi sie on pod siebie a kosć strasznie obciera,w szpilkach nie wytrzymam nawet 2 minut!! musze kupowac buty o rozmiar wieksze! na co doktor ze nikt mi nie kaze chodzic w szpilkach.ze mam złe buty a ja tlumacze ze to nie jedne buty tylko z wszystkie czyli ok 20 par ktore posiadam!!no to ze mam pokombinowac sobie z tym palcem !! masakra na prozby skierowania do chirurga lub na przeswietlenie zaczał na mnie krzyczeć,ubliżać jeszcze chwila a wyzwał by mnie od kretynek! bo próbowałam wytłumaczyć ze gdyby to był problem butow to czułabym to w obu stopach a nie na jednej i to na palcu ktory był zlamany!! ja sama wyraznie czuje odstajaca kość!! na prześwietlenie powiedział ze mnie nie skieruje bo nie bedzie za to placił!! zebym przeczytala wczesniej opinie to nie wyszlabym z tamtąd bez skierowania!! WULGARNY,NIEKOMPETENTNY,NIEMIŁY,OKROPNY NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry