Widok

Urlop,wedkowanie w Szemudzie

Bojano Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Halo wszystkim,wybieram sie w lipcu na urlop do Szemud.Urlop poza wypoczynkiem i zwiedzaniem pieknego regionu Kaszub ma miec jeszcze jeszcze jedna atrakcje-wedkowanie.Jade w te strony po raz pierwszy,wiem o duzej liczbie akwenow wodnych w tej okolicy ale co wybrac?Moze napisze ktorys z kolegow "po kiju"gdzie warto przynete zanurzyc.Pozdrawiam,zycze juz dzis "Smacznego jajka"
Ryszard
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy naprawde nie ma w tej okolicy zadnych wedkarzy?Chyba nie wszyscy jedza ryby kupione w "CENTRALI RYBNEJ":)Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsc jest dużo, ale większość stawów prywatne:)
Widocznie wędkarze nie odwiedzają tego forum,albo nie chcą zdradzić miejsca:D.
Jeśli chodzi o samą miejscowość Szemud to nie znam tych okolic,ale niedaleko Bojana znajduje się miejscowość Bieszkowice (na drodze do Wejherowa) Tam jest dosyć duże jezioro.
Na początku koleczkowa zaraz obok drogi jest spory staw(widziałem kiedyś tam coś łowiono:D )
W miejscowości Warzno znajduje się jezioro ale nie mam zielonego pojęcia czy wolno tam łowić.
Tyle ze strony osoby nie siedzącej w temacie wędkarstwa:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystam z synem ze stawu w Kamieniu. Zanurzenie kija kosztuje 15zł bez wzgledu na ilosc czasu i ilosci wedzek. Otwarte od 6 do 21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za podpowiedzi.Do mojego urlopu pozostaly 2 tygodnie,mysle ze jeszcze ktos jakies rady podesle.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może tu coś znajdziesz
http://www.rybobranie.pl/lowiska_wedkarskie/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam nad jezior Jelonek gm Szemud ,10km od Bojana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

calkowite bezrybie,stracony czas i 30zl dziennie-nabijanie wedkarzy w butelke ku zadowoleniu wlascicieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale sie obudziles, post z przed 9 lat , jak u ciebie taki refleks to nic dziwnego ze masz bezrybie haha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre.
Odpowiedź na post napisany 9 lat temu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to Wam powiem, że też lubię sobie powędkować, ale najpierw to ja muszę sprawdzić, który serwis silników zaburtowych może mnie dziś przyjąć. Jednak z łodzią warto jechać. a nie, że tylko na brzegu. A tak w samym morzu, czy na środku jeziora, dlaczego nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry