Widok

Urodzinki

Polecam Mikilandie do zorganizowania urodzin. Tematyka bardzo szeroka, kontakt z Panią Karolina, która się zajmuje Klientami urodzinowymi świetny - zawsze pomocna, podpowie co i jak, miła i sympatyczna, dba o klienta do samego końca. Że strony organizacyjnej urodziny na poziomie bardzo dobrym. Sala czysta, zadbana, brawo dla Szefowej. Fajne promocje cenowe w tygodniu - jest to dobra opcja dla rodzin wielodzietnych. Natomiast potrzebuje opinie poniżej dotyczącej jednej Pani, nie wiem co ta Pani tam robi, jest niekulturalna, wybuchowa... nie raz widziałam jak się unosi i kłóci z innymi koleżankami. Taka osoba nie powinna pracować z dziećmi,bo nie wzbudza poczucia bezpieczeństwa. Aczkolwiek ma jeden talent pięknie maluje buzie ale patrząc na ogół to chyba za mało.
Moja ocena
oferta: 6
 
kreatywność: 6
 
jakość usług: 3
 
bezpieczeństwo: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę już patrzeć jak wspomniana w komentarzu Pani Karolina wystawia tutaj oceny. Najpierw lipne dobre komentarze żeby zakryć jedną z krytyk. Wszyskie napisane tak samo i w ten sam takt, a teraz kolenjy komentarz wychwalający oczywiście wspaniałą Pania Karoline, która nie ma w ogóle wad i jakimś cudem ten ktoś skrytykował jej koleżankę z pracy z która pewnie się ciągle sprzeczała, bo ta miała już dość ciągłej krytyki i czepiania się o wszystko. Ciekawe dlaczego takie komentarze nie pojawiaja sie na facebooku?! Może dlatego że tak widać kto go wstawia, a lipne konto widać od razu. ŻENADA DROGA PANI KAROLINO ŻENADA!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry