Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziękuję wątek zamknięty Wniski o paszporty dla dzieci składałam tydzień temu. Fakt,że troszkę...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 października 2011

~j.z.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

ekspresowo, rzeczowo, bardzo przyjaźnie, profesjonalnie - jesteśmy w EUROPIE!:-) wątek zamknięty bardzo miła, kompetentna obsługa. Jak to mówią"przykład idzie od...
~A. H. - D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

super wątek zamknięty Wymienialiśmy paszporty dla całej rodziny : 2 dzieci, 2 dorosłych.Obsługa...
~zadowolona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

SUPER URZĄD DZIĘKUJĘ wątek zamknięty SUPER SZYBKO ZAŁATWIOENA SPRAWA PASZPORTOWA DLA CHOREJ OSOBY KIEROWNIK URZĘDU...
~ANDRZEJ KLUKOWSKI
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Uprzejmość wątek zamknięty Szukając adresu urzędu natknąłem się również na opinie o nim, po ich...
~zawiedziony
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

ocena wątek zamknięty Mila obsluga, wysoce profesjonalna!
~krystyna cywinska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

emkafe - opinia wątek zamknięty szybko, miło, konkretnie.. oczekiwanie na paszport
~emkafe
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Moja ocena biura wątek zamknięty Profesjonalnie - nic ująć, nic dodać.
~wczesny emeryt
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

to bylo straszne wątek zamknięty No więc 14.45 jestem w urzędzie, do 18-00 czynny,nymerkow od 15 min brak,...
~magdusia_25@tlen.pl
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

dramat wątek zamknięty Dodzwonic się nie ma szans
~daniela
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

o której trzeba przyjść pod drzwi urzędu aby mieć numerek z pierwszej 10tki? wątek zamknięty Jestem totalnie skołowany... ni w ząb znaleźć jakąś informację kiedy i...
~wczasowicz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Niesamowicie szybko, miło i uprzejmie !!! Bardzo pomocna przed wizytą w...
~barbara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

ocena dobra plus wątek zamknięty Załatwialiśmy paszport dla dziecka i dla mnie, jeszcze na 10 min przed...
~Bogdan
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

bardzo miłe zaskoczenie wątek zamknięty Byłam tam niedawno z mężem i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni uprzejmością...
~Rencia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Opinia wątek zamknięty Gdyby kazdy urzad tak funkcjonowal to nigdy by nie bylo kolejek, a decyzja...
~Luke
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Na szóstkę wątek zamknięty Dzisiaj odebrałem paszport, trwało to 3 minuty, super miła Pani Urzędniczka,...
~szary 66
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Opinia wątek zamknięty Czas oczekiwania rewelacyjnie krótki! Załatwiłem wszystko z marszu! Bardzo...
~Jojo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Suuuuuuper!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Doroty! Byłam z mężem złożyć wnioski...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Niestety wątek zamknięty Pomimo wielu pozytywnych komentarzy nie mam osobiście pozytywnych...
~peter
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
219

postów

125

wątków

do góry