Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić, że osoba która panicznie bala się wizyty...
~mae
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Pani .Doktor sympatyczna wątek zamknięty asystentka też,miła obsługa szybkie lecznie zembów,bezbolesne,nowoczesne...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

polecam ... wątek zamknięty Gabinet świetnie wyposażony. Pani Doktor młoda ,ale niezwykle kompetentna....
~Basia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 czerwca 2009

super gabinet - świetne podejście do dzieci wątek zamknięty Polecam wszystkim mamom panią Doktor - miła, ciepła i profesjonalna osoba. Ma...
~A i A
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Polecam Gabinet Usmiech na 5!!! wątek zamknięty Naprawdę polecam ten gabinet i panią dr. Kucharską- Polak :) Generalnie...
~czarek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2008

Świetna Pani Doktor wątek zamknięty Polecam jak najbardziej!!! Profesjonalna, fachowa i miła obsługa. Wizyta w...
~Agnieszka Sz.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lutego 2008

Podziękowania wątek zamknięty Chciałem pochwalić panią doktor za profesjonalne podejście do małych...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

SUPER GABINET!! wątek zamknięty Gorąco polecam Gabinet Uśmiech na 5:) Jest tam cudowna dr Marta, która...
~Zadowolona Pacjentka :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Ania - opinia wątek zamknięty Przesympatyczna fachowa obsługa, już dawno nikt się o mnie tak nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 października 2007

Przestałem się bać dentysty! wątek zamknięty Miałem problem z zębami i z racji tego, że się boję dentysty (a kto się nie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 października 2007

:) wątek zamknięty Sympatycznie i nie jak u dentysty! :)) Dobre podejście do pacjentów -...
~Alicja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam!!!szybka i miła obsługa
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry