Widok

Uszczelki zimą

Dzień dobry. Macie może jakieś domowe sposoby na smarowanie uszczelek w drzwiach aby nie przymarzały? Wypróbowałem już chyba wszystkie produkty w spray lub w maści. I zazwyczaj przy -5 stopniach już nie dają rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smar teflonowy w sprayu albo zwykła wazelina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i super,i dziękuję bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie będziesz smarował gó@#nem to nie będą Ci przymarzały. Raz je zasyfisz cud-specyfikiem i już do końca ich dni musisz je smarować wazeliną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niejako "przy okazji" mam pytanko:
Kiedy kilka dni temu były większe mrozy, zdechł mi siłownik drzwi. Na szczeście - od strony "teściowej" ;)
Już myślałem, że definitywnie - coś się w nim ułamało czy się wręcz przepalił, ale nie. Mrozy odpuściły i siłownik zaczął znowu działać. Czyli ewidentnie gdzieś coś przymarzło.
Pytanie brzmi: czy znacie jakąś sprytną metodę na zabezpieczenie siłowników przed przymarzaniem?
Najbardziej oczywistej, czyli wysuszenia auta, demontażu tapicerki i wypsikania czymś, ze względu na upiardliwość i czasochłonność raczej nie biorę pod uwagę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry