Widok

Uszkodzony lakier po myciu

Ostatnio mylem auto na myjni gdzie jest mozliwosc uzycia szczotki przelanczajac na odpowiedni program i po myciu na lakierze pojawily sie rysy jesli ktos mial taki sam problem to prosze kontakt grajek_1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szczotką się lakieru nie myje... jezus maria :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczotką lakier???!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A niby czym się się myje na takiej np. ręcznej myjni?....niby do czego jest tam ta tzw. szczotka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na ręcznej myjni myje się gąbką a szczotka jest używana do felg mądralo :-P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem, w domu mogę sobie myć gąbką, ale na myjni raczej nie widziałem gąbki. Zwykle jest szczotka, którą właśnie nie powinno się używać do mycia felg, która przez takie używanie się niszczy i powstaje problem o którym pisze autor wątku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byliście kiedyś na myjni ręcznej? bo ja pracuję od lat i nigdy nie myłem szczotką lakieru.
Cóż myślę, że mylicie pojęcia myjni ręcznej i automatycznej, na którą potocznie mówi się szczotki. Tam rzeczywiście są "szczotki", ale z miękkiego materiału, który natomiast ma w sobie tonę piachu i rysuje lakier. I wszystko w tym temacie. Radzę korzystać z usług jednej dobrej myjni(RĘCZNEJ!) a nie będziecie mieli problemów z rysami na aucie. Poza tym jeśli mycie na bezdotykowych myjniach jest wg Was dobre to zapraszam za jakiś czas na polerkę.
Acha, a poprzedniczka jak myje pod domem auto gąbką to nawet nie chcę myśleć w jakim stanie masz lakier na aucie.
Żal wam 25 zł na myjnię a potem płaczecie, że auto brzydkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pisząc o myjni ręcznej, miałem na myśli myjnię tzw. bezdotykową....gdzie zwykle widziałem tzw. opcji szczotki, którą używam do mycia "lakieru" i raczej nie mam z nim problemu. Czy ktoś napisał, że komuś żal jakiś 25 zł?....po prostu brak zaufania do takich myjni jeżeli chodzi o mnie....zwykle jeżdżę na myjnię po pracy i nie mam zamiaru zastanawiać się czy taki doświadczony myjkowy nie zaima mi czegoś z bagażnika.....to oczywiście nic osobistego do Ciebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mycia auta uzywa sie packi z mikrofibry a najlepiej z wełny owczej. Niestety juz od kilku lat auta pokrywa sie miekkimi lakierami które podatne sa na zarysowania nawet od delikatnego draścienięcia paznokcia. Ja osobiscie auto myje sam ale w nocy na myjniach bezdotykowych. Wtedy moge to robic po swojemu. Polecam forum tematyczne. http://forum.kosmetykaaut.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zabezpieczenie lakieru folią ochronną właśnie przed takimi wypadkami. Opłaca się. Ja swoją zakładałem u https://promomoto.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry