Z ręką na sercu mogę napisać, że nigdy nie zawiodłam się na Państwu Lademann :-) Od 10 lat jestem stałą klientką i wiem, że ich wiedza w dziedzinie fryzjerstwa jest oparta na talencie, pasji i wiedzy. Tylko dzięki Nim moje włosy przetrwały wielokrotną zmianę koloru ( w tym bardzo jasny blond ). Zdarzyło mi się udać w inne miejsce lub zaprosić kogoś do domu w celu zafarbowania włosów bądź uczesania ( dojeżdżam z Gdańska ), jednak zawsze wracałam z włosami w stanie średnim, lub o zgrozo opłakanym. Tylko Magdalena i Marcin cierpliwie naprawiali błędy innych. Dlatego jeżeli komuś zależy na pięknych i zdrowych włosach to gorąco zapraszam wszystkich i pamiętajcie, że czasami nie warto oceniać po jednej wizycie, ponieważ piękne włosy często są efektem dłuższej współpracy :-) Musze również wspomnieć o Pani Justynce, która wspaniale pasuje do reszty załogi ze swoim zapałem do poznawania trendów i wrażliwości na potrzeby klienta. Dodatkowo atmosfera w salonie jest wspaniała. Pozdrawiam i dziękuję.