Widok

Uwaga ! 5 września spotkanie przeciwko budowie wysypiska

5 września o godzinie 18 w szkole podstawowej nr 3 ul. Chałubińskiego 13 na Chełmie odbędzie się spotkanie przeciwko budowie pszoka z Radą Dzielnicy. Zebrano już 2300 podpisów sprzeciwu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców którzy się nie zgadzają z budową
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na Chełmie wiszą informacje z dniem 26 września, wcześniej ktoś podawał też ta datę.Ktora jest aktualna bo chciałabym przyjść. Na to zebranie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma Pani rację. Na stronie Facebook rady dzielnicy Chełm jest 26-tego to już zgłupiałem, ponieważ informacja wisiała w Żabce przy strzelnicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj prawdopodobnie jest spotkanie, chodzi o zbiórkę podpisów a 26 września z radą dzielnicy Chełm. Także pójdę zobaczę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto przejść się po blokach w tej sprawie? Na pewno więcej podpisów zbierze się chodząc i pytając mieszkańców - wiele osób nie jest w stanie wyjść i podejść do Szkoły akurat dzisiaj, a myślę, że na spokojnie uzbiera się co najmniej 2500 podpisów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będę w szkole po syna ,zapytam coś czy wiedzą czy jakieś spotkanie się szykuje dziś na sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można zaproponować, żeby z listami chodzić po klatkach po 17 codziennie i na pewno się uzbiera - ja np. jestem co drugi dzień na popołudnia i dziś nie dam rady, a byśmy się na pewno podpisali przeciw.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spotkanie jest dziś z mieszkańcami i będzie też 26 września także siła w nas żeby tego g*wna nie postawili w naszej dzielnicy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem, wyraźnie słyszałem ze protesty i sprzeciwy mieszkańców nie maja żadnego wpływy na to czy PSZOK powstanie. Tak powiedziała kobieta prowadząca spotkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli hasła Dulkiewiczowej że będzie rozmawiać z mieszkańcami nie są prawdziwe? Robią co chcą nie liczą się ze zdaniem mieszkańców?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko naiwni jej uwierzyli; teraz jeździ po Polsce i reklamuje kandydatów do Sejmu.A za chwilę znowu będzie się podlizywać wyborcom, bo chyba uwierzyła, że ma szansę w wyborach prezydenckich RP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kto tak mówił ktoś z przedstawicieli miasta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli po wyborach mają nas w du.....ie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nic dziwnego że PiS wygrywa i niestety wygra jak tak nasza władza traktuje swoich wyborców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem kim ona była, jak przyszedłem to już mówiła wiec nie słyszałem jak się przedstawiała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego trzeba przyjść 26 września im więcej tym lepiej. Trzeba jeszcze bardziej wyśmiać tą kobietę jak ostatnio. Może będzie znowu Płażyński to ja wypunktuje. Trzeba walczyć do końca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry