Widok

Uwaga Na Garde

Pensja nie w terminie i to sporym ,dużo ludzi rezygnuje z tej firmy nawet sklepy rezygnują wolą przejsc do Locusa ,złe traktowanie przez kierownictwo nie zgódz się na przyjście do pracy w dniu wolnym to pytania a dlaczego a czemu ,zero poszanowania czasu wolnego przez kierownictwo ciągłe telefony typu proszę przyjść do pracy bo coś tam ktoś tam zawalił zero czasu prywatnego, minus umowa zlecenie teraz większość firm przechodzi na umowy o prace praca po 8 dni podrząd po 12 godz albo i więcej dni dobrze ,że się zwolniłem zaczełom żyć a nie wegetować zamulać od 9 do 21 porażka tragedia wyzysk
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byleś może ich pracownikiem ochrony w którymś ze sklepów sieci Rossmann ?? Pytam się, bo podobno mają też inne zlecenia niż powyższe (widziałem chyba pracownika Gardy jakiś miesiąc temu w sklepie sieci Lewiatan). A w Rossmannie to faktycznie g****ana praca - cały dzień wdycha się zapachy z kosmetyków, włączona klima (sucho w ustach robi się już po ok. 30 min.), mocne sztuczne oświetlenie i do tego b. duży ruch klientów nieraz upierdliwych (zwłaszcza trzeba uważać na młode matki z dziećmi w wózkach propagujące tzw. "bezstresowe wychowanie" jakie miałem ostatnio jako inny klient wątpliwą przyjemność poznać).
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak stałem na rossmannie porażka jak chcesz wolne to możesz zapomnieć a jak już da wolne to z wielką łaską robisz po 200- 250 godzin lub więcej ludzie mają już dość i się zwalniają tam jak ktoś popracuje miesiąc to jest dobrze a na przymorzu w rossmannie gdzie jest Leclerk to porażka tam ma taki kierownik ochrony sklep że dajcie spokój najlepiej u niego pracować cały miesiąc ciągłe telefony żeby przyjść do pracy a się nie zgódz to pretensje, premie objecuje za przyjście a jak dochodzi do wypłaty to zapomniałem a to księgowa dała plame itp. pytania a dlaczego nie może pan przyjść a gdzie teraz pan jest seria pytań i ludzie się zwalniają bo co go k... obchodzi co robie gdzie jestem i dlaczego nie mogę być niech sam stoi . kiedyś stał za kogoś to nóżkami przebierał bo już ciężko było po godzinie a ty masz stać 12 godz na baczność a zresztą szkoda pisać zero poszanowania ludzi ich czasu wolnego itp
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z przedmówcą jakiś czas temu pracowałem w GARDA na obiektach Rossmann ale długo tam nie zagościłem powód prosty 2 umowy zlecenie więc i dwa terminy wypłat rzekomo do 10 i 15 każdego miesiąca niby zleceniówka ale z góry przez pseudo kierownika ( nieprzyjemny i fałszywy łysy gość ) masz narzucone dni w pracy np. 13 dni pod rząd 2 dni wolne i kolejne 13 dni pod rząd 2 dni wolne ... Praca w większość na monitoringu chociaż jest też sporo biegania z kasjerkami bo co 2h się zmieniają na kasach oraz są co jakiś czas ,,podbiory pieniędzy,, do tego codziennie przyjeżdza konwój + sprawdzanie perfum, kolorówek itp. upierdliwi klienci do tego nie wolno używać telefonu więc od 8 do 20 siedzi się odciętym od świata.
A jak już chcesz się zwolnić to szanowny pan kierownik robić Ci problemy że dostaniesz karę i tyle nie zapłaci ile powinien .... jednym słowem śmietnik
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie nieprzyjemny łysy gość zero szacunku dla ludzi. Kasa z opóźnieniem i za każdym razem musisz dokładnie liczyć czy się nie pomylili (albo on albo księgowa). Pracowałem tam teraz pracuje na produkcji może i fizycznie ciężej ale nie ma "łysego d*pka".
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
12 zł. brutto płacą - tak podają w ogłoszeniu , więc ile dają na rękę ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 155 przepracowanych godzin dostajesz 1850 brutto 1344 na rękę a reszta godzin 10 zł netto .oszustwo dlatego się zwolniłem i wielu ludzi teraz się zwolniło Łysy gość nie nadaje się na kierownika kawał... z nieg.A gadka ,że 12 zł brutto Lepiej do locusa iść umowa o pracę i 10 zł na rękę na początek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam jesteś oszustwo, nie znasz sie na prawie nowym i pitolisz glupoty wprowadzajac ludzi wbłąd, i odradzajac prace. Firma jest nieczego sobie, a osoby co tak pitolą jak ty to pewnie jakieś lebiegi co nie pracuja jak należy tylko na o********, i potem wypisuja tego bzdety.

Pracy w gardzie jak to w ochronie 10zł na ręke za przepracowane 180 godzin czyli wypracowana minimalna krajowa 1800zł ( tak jak przy umowie o pracy wszystko jest odprowadzane ) Powyżej godzin 180+ czyli 190 200 godzina płatne jest 12zł na ręke. Czyli masz 250godzin dostajesz 1800 bruttno + ~840zł, płaca nie jest dobra, ale Ci co robia w rossmannach nie marudzą, siedzisz na d*psku w ciepłym od 9 do 21 lub od 7 do 21, Dziewczyny młode pracuja na sklepie, jest wporzadku nie ma burd zadnych nie ma patologi kultura panuje u zlodziei :) Ja pracowalem 2 lata, ale musialem zmienic prace, bo fak faktem jak sie ma wolny dzien to przewaznie jest telefon z wezwaniem do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GARDA czyt. GUANO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaniżają stawki godzinowe , to wiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma zatrunia niby jako ochrona a robi sie w Rossmanie za dokladacza towaru !!! oszustwo!! jakbym chciał towar dokladac to poszedłbym do Biedronki na fozola a nie jakop niby agent ocronu wiec odradzam !! oszusci!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat z tym wykładaniem towaru to wymysł Rossmanna, a nie firm ochroniarskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To i stawka godzinowo za pracę w magazynie z kolektorem powinna być inna a umowa zawarta z Rossmanem na ten czas a nie Gardą. Dzisiaj jest 14.05 godz 17:40 a wypłaty brak na końcie. Stale odcinane godziny. Zero premii i jakichkolwiek dodatków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

GARDA ... to g*wno a nie firma ochroniarska ... powinien się w końcu ktoś zreflektować i złożyć skargę do PIP na nich .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie wina firmy, że ktoś nie przyszedł. Opcja zarobienia dodatkowej kasy ci śmierdzi? Pracowałem dwa lata w gardzie, Rossmann plus obiekt w porcie. Złego słowa nie powiem, poza tym na pracowników, którzy cięgiem walą w Ch*ja. Nie przychodzą do pracy po 3-4 dni nie odbierają telefonu, a i tak nie mogą ich zwolnić bo "nie ma ludzi" gdyby lokus nie przejął Rossmanow od gardy to pewnie dalej bym pracował. Podobało mi się, że zanim praca się skończyła, było spotkanie w firmie na którym zaproponowano nam rozwiązania aby bez pracy nie zostać, wszystko wytłumaczono, szacun. Pozdrawiam szefa Jarosława R. Trochę wybuchowy i niecierpliwy, ale spoko chłop.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry